Sukurkite savo asmeninę nuotrauką ant drobės

DrobėsAr turite ypatingą nuotrauką, kurią norite išsaugoti amžinai? Arba ieškote fantastiškos dovanos savo artimiesiems? Jei atsakymas yra teigiamas, tuomet personalizuota nuotrauka ant drobės yra būtent tai, ko jums reikia! Ant drobės atspausdinta jūsų pačių nuotrauka suteiks jūsų namams charakterio. Natūralu ir malonu žiūrėti į mums patinkančius vaizdus, ypač kai jie atspausdinti kokybiškai, o paveikslo objektas yra mūsų mėgstami žmonės ir vietos. Yra daugybė būdų, kaip padaryti, kad jūsų nuotraukos išsiskirtų, kad visi, kurie jas mato, galėtų įvertinti jų grožį. Personalizuota nuotrauka ant drobės yra vienas iš jų – tai kūrybiška, originalu ir nebrangu. Atlikę šiuos paprastus veiksmus, savo nuotrauką ant drobės galėsite pasidaryti akimirksniu! Foto ant drobės – rinkitės kokybę.

Ko reikės norint sukurti asmeninę nuotrauką ant drobės?

Kad sukurtumėte asmeninę nuotrauką ant drobės, jums reikės ant drobės atspausdintos nuotraukos, teptuko, dažų paletės, įvairių dažų spalvų, rėmelio ir segtuko. Priklausomai nuo to, kokio dydžio norite, kad nuotrauka ant drobės būtų, taip pat reikės kelių dažų volelių ir kopėčių. Jei norite sukurti paveikslą nuo nulio, jums reikės kompiuterio, pasirinktos skaitmeninės nuotraukos, planšetinio kompiuterio, teptukų, pieštuko, liniuotės, liniuotės, spalvotų pieštukų, popieriaus pjaustyklės, nuotraukų skenerio, nuotraukų redagavimo programos ir fotopopieriaus.

Spausdinkite nuotraukas ant drobės

Jei norite, kad jūsų nuotrauka būtų atspausdinta ant drobės, galite fotografuoti patys arba susirasti profesionalų fotografą, kuris tai padarys. Dauguma fotografijos studijų siūlo spausdinimo paslaugas. Tai nėra labai brangu, o kokybė puiki. Apsilankykite vietinėje parduotuvėje, kuri spausdina nuotraukas ant drobės. Nuotrauką galite pasirinkti iš galerijos arba įkelti iš kompiuterio ar išmaniojo telefono. Jei turite didelę nuotrauką, galite apsvarstyti galimybę ją atspausdinti kaip dvi mažesnes nuotraukas ant drobės. Tuomet galite naudoti vieną iš jų tokią, kokia yra, arba galite sukurti savo asmeninę nuotrauką ant drobės, sujungdami dvi nuotraukas. Jei norite sukurti labai didelę asmeninę nuotrauką ant drobės, galite pasinaudoti nuotraukų spausdinimo internetu paslauga. Šios paslaugos leidžia įkelti nuotrauką iš kompiuterio ar išmaniojo telefono ir atspausdinti ją ant didelio drobės gabalo. Spauda ant drobės, klauskite kiek kainuoja.

Sukurkite savo asmeninį meną nuo nulio naudodami programinę įrangą

Kitas būdas sukurti savo asmeninę nuotrauką ant drobės – naudoti nuotraukų redagavimo programinę įrangą. Tai daug paprastesnis būdas, jei nesate nuotraukų redagavimo ekspertas. Internete galima rasti daug nuotraukų redagavimo programinės įrangos. Galite pasirinkti nuotrauką, kurią norite spausdinti ant drobės, ir pridėti įvairių elementų, kad sukurtumėte savo meną. Galite pridėti teksto, formų, raštų ir spalvų. Taip pat galite pasirinkti elementų dydį ir vietą. Baigę redaguoti nuotrauką, galite ją išsaugoti ir spausdinti ant drobės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *