Kaip išsirinkti tinkamus namų kvapus savo gyvenamajai vietai?

PerfumeAr kada nors susimąstėte, kokie namų kvapai gali būti tinkami jūsų namams? O gal tiesiog perkate viską, ką randate per išpardavimą ar nuolaidą? Tikriausiai taip nutinka dėl to, kad nežinote, kas yra geri kvepalai. Jei esate kaip dauguma žmonių, turite gana ribotą "saugių" kvapų savo aplinkoje sąrašą. Pavyzdžiui, jei jūsų biure yra bet kokio vanilės kvapo, tai kvepėsite kaip vanilės kvapo žvakė. Jei jūsų namuose yra bet kokio cinamono kvapo, tai kvepėsite cinamono kvapo žvakėmis. Jei jūsų vaiko miegamajame yra bet kokio kvapo, tai turės įtakos jo elgesiui, taip pat ir jūsų kvapo pojūčiui! Namų kvapai ir prabangūs namų kvapai gali kainuoti labai įvzairiai.Taigi kaip nustatyti, kurie namų kvapai yra tinkami jūsų namams? Paprastai yra du būdai: tyrimai ir intuicija. Pirmuoju būdu reikia pasiskaityti apie sudedamąsias dalis ir su jomis susijusius mokslinius duomenis. Antruoju būdu reikia tiesiog išbandyti juos vieną po kito ir pažiūrėti, ar jie sukelia norimą poveikį. Abu metodai turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau jie padės išsirinkti tinkamą kvapą jūsų namų aplinkai!

Koks yra geras namų kvapas?

Kambario kvapas gali daug pasakyti apie jus kaip asmenį, jūsų santykius su tuo žmogumi ir jo sveikatos būklę. Nesvarbu, ar tuose namuose gyvena vieni žmonės, ar esate jų savininkas ir svečias, analizuodami aplinkos kvapą visada galite kai ką sužinoti apie save ir savo namus. Yra daug įvairių būdų, kaip tai padaryti. Namų kvapai su lazdelėmis ir geriausi namų kvapai tik: https://www.royalsperfume.lt/namu-kvapai . Vienas iš populiarių būdų – nusipirkti didelį mėgstamų kvepalų buteliuką ir atidaryti jį kambaryje, kuris kurį laiką nebuvo naudojamas. Jei kvapas vis dar jaučiamas, žinokite, kad kvepalai jus veikia. Tai vadinama "iškvėpimo profiliavimu". Taip pat galite išbandyti smilkalus ir degančias dalges Tatungo prakartėlėje, kad pajustumėte skirtingų pasaulio kraštų kvapus.

Kaip išsirinkti tinkamus namų kvapus savo namams?

Taip pat galite išbandyti skirtingus namų kvapus, kad pamatytumėte, kas jums patinka. Jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta išbandyti naujus kvapus prieš juos įsigydami, tai gali būti gera idėja. Tačiau jei esate labiau tradicinio tipo ir norite įsigyti konkretų kvapą savo namams, štai keletas patarimų. Perskaitykite apie skirtingus ingredientus ir mokslinius jų pagrindus. Įsitikinkite, kad ingredientai yra saugūs jūsų namams. Įsitikinkite, kad žinote teisingas kiekvieno kvapo dozes ir naudojimo laiką. Atsižvelkite į kiekvieno kvapo ilgaamžiškumą ir gebėjimą atlikti darbą, kai jo reikia. Namų kvapai už gerą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *