Universalios dovanos mamai

Dovanos mamaiPaprastai dovanos mamai turi būti gražios ir mielos. Juk mama – pats svarbiausias žmogus, dėl kurio mes atsiradome šiame pasaulyje ir jame užaugome. Deja, net jeigu labai mylime savo mamą, gali būti itin sunku sugalvoti, ką jai dovanoti. Jeigu, tarkime, ji visada sako, kad jai nieko nereikia, kad jai nieko nedovanotumėte, galiausiai nupirkę brangų virtuvės kombainą, gaunate prakeiksmus, kad išleidote tiek daug pinigų, ir ji pati neša tą daiktą grąžinti. Tad iš tiesų kartais galima tiesiog pasikliauti universaliomis nedidelėmis dovanomis ir tai bus tikrai ne prastas pasirinkimas. Kokios dovanos tai gali būti, kurios nudžiugins visas mamas, tiks įvairiomis progomis, ir kurioms neišleisite per daug pinigų?

Puodeliai ir lėkštės

Mamoms paprastai smagu gauti nebe su gamyba, o su serviravimu susijusias dovanas. Tarkime, gražūs, jaukūs puodeliai, taip pat dailios lėkštės – puikus dovanų pavyzdys. O ko gi nedovanoti tokių dalykų, jeigu jie tokie dailūs, tokie malonūs, tiesiog prašyte prašosi jūsų dėmesio. Dovanokite tai savo mamai, jai juk tikrai labai patiks. Tik rinkite sąmoningai – pagal tai, ką mėgsta, kokias spalvas iškelia aukščiau kitų ir pan.

Gėlės

Skaityti straipsnį “Universalios dovanos mamai” »

Mitai apie vaistus, kuriais Jūs tikite

Vaistai nuo gerklės skausmoJeigu jaučiate skausmą – nereikia kentėti. Kuo skubiau gersite vaistus – tuo greičiau problema išnyks. Nepamirškite, kad vaistai ne tik naikina skausmą, tačiau taip pat ir kovoja su skausmo priežastimi. Vaistai nuo gerklės skausmo dažniausiai perkami rudens pradžioje, kuomet atšalus orams daugeli žmonių pradeda sirgti nemaloniu peršalimu. Kol vieni naudojasi vaistų suteikiama nauda, tuo tarpu kiti tikina, kad pastarieji padaro daugiau žalos nei suteikia naudos. Kokie mitai skatina tuo tikėti?

1 mitas – jie kenkia sveikatai.

Tai vienas pagrindinių mitų. Vaistai nuo gerklės skausmo tikrai nesukelia jokių papildomų ligų, kadangi jie priešingai – panaikina ligos židinį ir uždegimas paprasčiausiai dingsta. Žinoma, kepenims tai nėra labai geras pasirinkimas, tačiau kadangi vartojama mažais kiekiais ir trumpai – nuo to sveikatos problemų neteks turėti.

2 mitas – jie labai brangiai kainuoja.

Skaityti straipsnį “Mitai apie vaistus, kuriais Jūs tikite” »

Lėktuvų bilietai

LėktuvaiŠiandieną galite skristi lėktuvu į įvairias šalis. Oro bendrovės turi tikrai viliojančių pasiūlymų, jums nebūtina mokėti daug, galite rasti neįtikėtinai pigiai kainuojančių lėktuvų bilietų. Juos įsigyti galite greitai ir nesudėtingai, pirkite internetu nieko nelaukdami, jei radote įspūdingą pasiūlymą. Nereikėtų pamiršti, kad daugelis medžioja bilietus, kurie kainuoja labai nedaug. Nerekomenduojama delsti ir ilgai svarstyti, kadangi sekančią dieną ar po kelių minučių ar valandų lėktuvų bilietai gali pabrangti. Keliones reikėtų planuoti, kadangi neretai siūlomos geros kainos skrydžių, kurie bus po mėnesio ar kelių. Galite pasirūpinti kelione ne tik į priekį, bet ir atgal, žinoma, tvirtai turite žinoti, kad laikas jums tinkamas. Vėluoti į lėktuvą negalima, todėl visada į aerouostą reikia atvykti anksčiau.

Sumokėję už bilietus nepamirškite, kad reikalinga registracija. Suveskite savo duomenis iš asmens dokumento (tai gali būti pasas arba asmens tapatybės kortelė), reikia nurodyti kuris. Rekomenduojama su savimi pasiimti dokumentą, kurio duomenys buvo suvesti. Nepamirškite apie bagažą, kurį planuojate imti kartu su savimi. Kai kurių daiktų negalima laikyti rankiniame bagaže. Pasidomėkite, kad nebūtų nesusipratimų. Pigūs lektuvu bilietai siūlomi daugelio oro bendrovių, tačiau reikėtų viską išsiaiškinti, kad nebūtų taikomi papildomi mokesčiai. Nemažai informacijos pateikiama internete, tačiau jei kažkas neaišku ir kyla klausimai, verčiau susisiekite su darbuotojais ir klauskite.

Skaityti straipsnį “Lėktuvų bilietai” »