Patarimai perkantiems žoliapjovę

Turint didelius žemės plotus, kuriuose auga žolė, reikia tinkamos žoliapjovės. Tik gera technika leis greitai sutvarkyti didelius plotus. Šiuo metu žemės ūkio technikos yra labai didelis pasirinkimas, todėl norint surasti gerą žoliapjovę, kuri skirta dideliems plotams, randamas didelis pasirinkimas.

žoliapjovėsRenkantis tinkamą žoliapjovę reikia pagalvoti, kuris variantas labiausiai tiks įvertinus kai kuriuos kriterijus. Viskas priklauso nuo ploto, kurį reikia pjauti. Nedideliems plotams pakanka elektrinės ar benzininės. Elektrinė žoliapjovė tinkama mažiems plotams, nes ji jungiasi laidu į elektros rozetę. Žinoma galima prijungti prailgintuvus, tačiau tai tikrai nebus patogu. Jei plotas didesnis, tai reikia galvoti apie benzinu varomą žoliapjovę. Jai nereikia elektros laidų ir galima pjauti be apribojimų, kurie atsiranda pjaunant žolę su elektrine zoliapjove. Galima tik pasakyti, kad elektrinė tinkama prie namų, kur yra nedidelės vejos plotas. Tiesa, kalbant apie privalumus, reikia paminėti tai, kad jų veikimas yra tylus, o ir nereikia nuolat rūpintis benzinu. Kai plotas didesnis, reikia rinktis benzininę žoliapjovę. Tiesa, tuomet bus girdimas didelis triukšmas, tačiau tokie agregatai labai patvarūs ir galingi. Jie tinkami dideliems plotams pjauti. Taigi, jei esate didelio žemės ploto savininkas, tai jums reikia galvoti apie benzininius agregatus skirtus pjauti žolę.

Šiuo metu įvairi technika skirta žolės pjovimui sparčiai tobulėja, todėl, jei turite didelius plotus žemės, galima pagalvoti apie kitokią techniką, nei paprasta žoliapjovė. Pavyzdžiui, žolės pjovimo traktoriukas. Galima sakyti, kad tai ta pati žoliapjovė, tačiau ji yra motorizuota. Didžiausias privalumas – galimybė nupjauti didelį plotą žolės be didesnių pastangų. Nereikia stumdyti žoliapjovės, o tereikia sėdėti ir valdyti ją. Tiesa, tokio traktoriuko kaina bus daug didesnė, nei benzininio agregato. Vis dėl to, reikia įvertinti ne tik kainą, bet ir tai, kad su tokiu traktoriuku galima be didelių fizinių pastangų nupjauti didelius plotus. Žemės ūkyje, kur yra itin dideli plotai, kuriuos reikia tinkamai prižiūrėti pasirenkama ne tik paprasta technika, bet ir, pavyzdžiui, diskinė žoliapjovė, kuri yra su mažu traktoriumi ir tai suteikia paprastą jos valdymą.

Šiuolaikinės technikos privalumai daugelį stebina, todėl norint įsigyti tinkamą žoliapjovę, randamas didelis pasirinkimas. Skiriasi jų rūšys, galingumas ir paskirtis, tačiau visų tikslas vienas – pjauti žolę. Pirkėjui reikia pagal turimą žemės plotą nuspręsti, kuri žoliapjovė bus tinkamiausia. Tuomet beliks pasirinkti tinkamą gamintoją ir modelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *