Vienos paskolos istorija

Nedaug bendrovių užsiima tokia paslauga kaip kreditų refinansavimas, bet man kaip tik teko pabūti kailyje to žmogaus, kuriam šios paslaugos iš tiesų prireikė. Štai mano paskolos istorija.

Šeima sunkiai vertėsi

Apie paskolasLietuvoje vis dar yra daug tokių šeimų, kurios gyvena pagal tradicinį modelį. Tai yra, vyras uždirba pinigus, žmona graži. Mūsų šeimoje viskas būtent taip klostėsi, tačiau visi žinome, kad toks modelis daro ir savo žalingą poveikį. Gali nutikti taip, kad moteris nebūna visiškai laiminga, ji nuobodžiauja, norėtų kažko naujo, kažką įdomaus nuveikti, gali gailėtis, kad jos gyvenimas eina veltui. Vyras, savo ruožtu, pajaučia per daug galios. Tarp sutuoktinių kilus konfliktui ir jiems išsiskyrus, blogiausia atsitinka moteriai – ji neturi darbinių įgūdžių, negeba uždirbti pinigų, o galbūt net ir ji viena lieka su visais vaikais. Tai taip pat tokia šio šeimos modelio pasekmė, kokias kartais tenka patirti moterims. Esu viena iš tokių, nuo to ir prasideda mano paskolos istorija.

Skaityti straipsnį “Vienos paskolos istorija” »

Kaip kurti interneto svetainę verslui

Internetinis puslapis versluiJeigu esate jaunas verslas, pats metas išsiaiškinti, kaip vyksta interneto svetainiu kurimas, ir susikurti saviškę. Tam, kad svetainės efektyvumas būtų tikrai didelis, reikia ne bet kaip atidaryti tinklaraštį, o paleisti tikrai apgalvotą portalą. Štai į ką reikėtų atsižvelgti.

Svetainės medis

Pirmas ir svarbiausias elementas visgi bus svetainės medis. Medis yra reikalingas tam, kad būtų galima orientuotis informacijoje, kurią jūs pateiksite. Internete tai turės tikrai labai aiškų vaizdą, tai bus tam tikri meniu ir iš jų išsiskleidžiantys antro ar net trečio lygmens meniu. Patarimas būtų toks: daryti viską taip, kad kiekvienas žmogus labai lengvai galėtų surasti tai, dėl ko atėjo į svetainę. Reikia labai logiškai apgalvoti, kokios turėtų būti struktūrinės svetainės dalys. Pirmiausiai galvokite, kas jūsų potencialus svetainės lankytojas. Jeigu manote, kad gali užsukti verslo partneriai, tuomet turite reprezentuoti save kaip sėkmingą įmonę, pabrėžti pasiekimus, tačiau nepamiršti ir socialinės atsakomybės svarbos (galima pateikti nuorodas į nuveiktus su parama susijusius projektus). Jeigu manote, kad į svetainę gali ateiti būsimi darbuotojai, tuomet reikia padaryti ir jiems skirtą vietą (gal skiltį „karjera“), ten aprašyti darbo pas jus galimybes, privalumus, įdėti prestižą atspindinčias ir malonų kolektyvą rodančias nuotraukas, taip pat paskelbti darbo skelbimus, jeigu tokių atsiras. Gal į svetainę ateis tiesiog vartotojai, norintys užsisakyti kažką iš jūsų ir taip tiesiogiai padidinti jūsų pelną. Tuomet tokių interneto svetainiu kurimas turėtų labai atsakingai pažvelgti į jūsų paslaugų bei produktų aprašymą, išdėstymą, jų gavimo ir užsakymo sąlygas. Nepamirškite, kad viena svetainė gali talpinti daug įvairaus ir skirtingiems adresatams skirto turinio. Jūs turite pagalvoti, kas dažniausiai užsuks į jūsų svetainę (tarkime, jeigu tai yra elektroninė parduotuvė, tai gal dažnai ateis pirkėjai), ir labiausiai ir pritaikyti pačiai didžiausiai auditorijos grupei, tačiau nepalikti „basomis“ ir kitų mažesnių auditorijų, jiems taip pat pateikti skiltis, kuriose būtų ieškoma informacija.

Tekstai

Skaityti straipsnį “Kaip kurti interneto svetainę verslui” »

Kaip gauti greitąjį kreditą

KreditaiTurbūt jau kiekvienas lietuvis įsisąmonino, kad, jeigu reikia pinigų, padėti gali greitieji kreditai. Jų reklama nuolat transliuojamu per visus dėmesio reikalaujančius medijų kanalus: televiziją, internetą, radiją, lauko reklamą, spaudos maketus ir kitus dėmesį atkreipiančius kanalus. O kaip ir kam suteikiami greitieji kreditai? Štai trumpa instrukcija, kaip gauti greitąjį kreditą internetu.

Užsiregistruokite

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti – užsiregistruoti internete. Ne vienas skelbimas ir reklama skelbia, kad kreditai internetu visą parą suteikiami. Taigi, užsiregistruoti jūs galite iš tiesų bet kada, nes pagrindiniai veiksmai atliekami būtent internetu. O juk interneto niekas nakčiai neuždaro. Tačiau jūsų prašymas bus patenkintas tik darbo metu. Nesijaudinkite, tai ne valstybinis bankas, kuris dirba trumpai, lėtai ir visą laiką lydi spūstys bei eilės. Greitųjų kreditų teikimo bendrovės paprastai dirba tikrai palyginti ilgai. Tai gali būti laikas nuo 7 ryto iki 22 valandos ar kažkas panašaus. Pradėsite prašyti kredito – pamatysite. Tačiau registruotis pirmiausiai reikia internetu. Kaip tai nutinka? Jūs pasirenkate pinigų sumą, kurią norite uždirbti, tada užpildote registracijos forma. Paprastai ten reikia ne per daugiausiai užpildyti skilčių. Gal nurodysite savo vardą, pavardę, pajamas, asmeninius duomenis. Taip pat sutiksite su tuo, kad kredito teikimo bendrovė galėtų tikrinti įvairius resursus, susijusius su jūsų pajamomis ir mokumu.

Jūsų duomenų tikrinimas

Skaityti straipsnį “Kaip gauti greitąjį kreditą” »

Mano medžioklės prekių kolekcija

Medžiokliniai peiliaiKai eilinį kartą per gimtadienį dovanų gaunu prekes medziotojams, aš nė kiek nesupykstu, nenusiviliu ir nepagalvoju „o ne, ir vėl“. Priešingai – kaskart apsidžiaugiu kaip mažas vaikas, nes vaikai žino, ko jie nori, žaislų. Taip ir aš visada su džiaugsmu priimu visas prekes medžioklei. Nesu toks medžiotojas, kuris vadintų save profesionalu. Veikiau esu mėgėjas, kartais labiau mėgstantis kaupti medžiotojų amuniciją, negu realiai eiti į tą medžioklę. Gal skamba keistai, bet taip jau yra. Panašiai, kaip ir tie fotografai, kurie užuot pasimokę meniško fotografavimo, perskaitę kokią nors knygą, tiesiog perka vis geresnę įrangą tarsi tikėdamiesi, kad tai padės jiems patobulėti ir padaryti geresnių kadrų. Dabar aš apžvelgsiu savo kolekciją, tačiau paminėsiu tik man asmeniškai įdomiausius ir galbūt svarbiausius reikmenis. Kai kurias prekes medziotojams jau esu netgi padovanojęs kitiems, kam jų iš tiesų reikėjo, nes supratau, kad pas mane stovi tik dėl grožio.

Peiliai

Peilių kolekcija yra bene didžiausias komplektas tos pačios rūšies prekių, kokias turiu. Daugiau turiu turbūt tik kojinių, bet jas ir keičiu dažnai. O mano medžioklinių peilių kolekcija išskirtinė tuo, kad kaip pas kokį valdovą, ji tiesiog stovi dailaus eksponato pavidalu, ir yra beveik nenaudojama praktikoje. Keista, ar ne? Tačiau taip būna tokiems žmonėms kaip aš, kurie mėgsta prisipirkti naujų daiktų, jais džiaugtis, tačiau realiai nepanaudoti.

Kuprinės

Skaityti straipsnį “Mano medžioklės prekių kolekcija” »