5 priežastys, kodėl verta rinktis kamštines grindis savo namuose

Naujo namo statyba – tai pirmųjų darbų metas. Galbūt įsigijote namą naujesniame subdivizione, o gal žengėte žingsnį į savo pirmąjį naują būstą. Bet kuriuo atveju tai yra galimybė įgyvendinti visas savo būsimas "naujų namų" svajones. Kamštinės grindų dangos yra puikus pasirinkimas namų savininkams, kurie nori, kad jų naujuose namuose nuo pat pradžių jaustųsi prabangiai ir patogiai. Ši medžiaga turi daug privalumų, kurie gali suteikti charakterio, stiliaus ir vertės bet kuriam būstui. Plačiau: https://gerosgrindys.lt/16-kamstines-dangos čia.

Jis yra patvarus ir lengvai prižiūrimas

GrindysKamštinės grindys yra aukštos kokybės grindų medžiaga, kuri pasižymi ilgaamžiškumu. Tai natūrali medžiaga, kuri yra itin patvari, bet lengvai prižiūrima. Kamštinės grindys naudojamos jau ištisas kartas ir yra viena patvariausių medžiagų architektūroje. Ji tinka didelio judėjimo zonoms, įskaitant vaikų ir šeimos kambarius. Kamštinė danga yra tvarus išteklius, todėl puikiai tinka ekologiškiems statybų projektams. Tai itin patvarus ir atsparus gaminys, kuris, tinkamai prižiūrint, gali tarnauti nuo 25 iki 50 metų ir ilgiau. Kai kalbama apie kamštines grindis, aukštos kokybės ir ilgalaikio patvarumo galima pasiekti tiesiog reguliariai šluojant ir (arba) šluojant grindis, kad būtų pašalinti nešvarumai ir dulkės. Kamštines grindis galima lengvai prižiūrėti laikantis įprasto valymo ir priežiūros grafiko.

Tai ekologiška

Kamštiena yra atsinaujinanti medžiaga, kurios derlius išgaunamas tvariu būdu. Kasmet ji užauga 4-8 colių greičiu ir po derliaus nuėmimo atauga, todėl yra viena iš ekologiškiausių grindų dangų medžiagų. Kamštiena išgaunama nuo kamštinio ąžuolo medžio pašalinant žievę ir paliekant medį nepažeistą. Žievė nulupama juostelėmis, paliekant medžiui augti naują žievę ir gyventi toliau. Toks derliaus nuėmimo būdas leidžia medžiui gyventi 30-50 metų. O kai kamštiena surinkta ir apdorota, iš jos galima gaminti grindų dangą, sienų dangą ir įvairius kitus gaminius. Kamštinės grindys yra puikus pasirinkimas visiems, kurie rūpinasi aplinkosauga ir rūpinasi tvaria statybos praktika bei gaminiais. Kamštinė danga grindims ir kamštinis ąžuolas – rinkitės kokybę.

Ji pasižymi išskirtine verte

Kamštiena yra patvari medžiaga, kuri tarnaus ilgus metus. Tačiau ji taip pat yra nebrangus grindų pasirinkimas, net ir lyginant su kitomis mažai priežiūros reikalaujančiomis medžiagomis, pavyzdžiui, kietmedžiu. Kamštinės grindys yra patvarus gaminys, kuris suteiks jūsų namų grindims ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės apdailą, o jų priežiūrą taip pat bus lengva atlikti. Kamštinė danga ir kamštinė grindų danga už gerą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *