Optimalus pasiūlymas naujiems butams Vilniuje – kaip jis skambėtų?

Nauji butaiJei galvojate apie naują butą Vilniuje, turite įvertinti daugybę atrankos kriterijų. Paprastai daugiausiai klausimų kelia gyvenamasis mikrorajonas, daugiabučių statybos metai ir buto išplanavimas. Optimalus pasiūlymas naujiems butams Vilniuje siekia suderinti minėtuosius sprendimus ir įgyvendinti išrankiausių pirkėjų lūkesčius. Šiuo atveju vilniečiams siūlomi butai, esantys struktūriškai patogioje miesto erdvėje, suteikiantys pageidaujamo privatumo ir leidžiantys mėgautis maksimaliomis komforto sąlygomis.

Būsto kaina ir statybos metai

Jei finansiniai klausimai jūsų neriboja, žinoma, kad galite jaustis kur kas laisviau ir rinktis konkrečiai jūsų poreikius atitinkantį būstą. Deja, praktika rodo, kad paprastai pirkėjai ieško optimalaus sprendimo, kuris užtikrintų geriausią kainos ir kokybės santykį. Be to, daugelis vilniečių prašo banko paskolos, kurį leistų įsigyti svajonių namus. Beje, šiuo atveju reikėtų racionaliai įvertinti nekilnojamojo turto kainą. Natūralu, kad senos statybos būstas kainuos pigiau, tačiau, jei prašote kreditoriaus paskolos, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad naujos statybos daugiabučiui suteikiamos kur kas geresnės skolinimo sąlygos, be to, toks butas išlaiko didesnę vertę, todėl vėliau jį lengviau parduoti. Galiausiai, vertindami kainą, neturėtumėte pamiršti, kad paprastai senos statybos butas reikalauja gana skubių (ir brangių) remonto darbų, be to, jums gali tekti atnaujinti inžinerinius tinklus, santechniką, drauge su kaimynais galvoti apie lifto ar laiptinės remontą.

Gyvenamoji aplinka, susisiekimas ir privatumas

Renkantis naujus namus būtina įvertinti gyvenamąjį mikrorajoną. Šiuo metu daug dėmesio sulaukia statybos Pašilaičių mikrorajone, užtikrinančios patogų susisiekimą su miestu, nepriklausomai nuo to, ar naudositės viešuoju, ar privačiu transportu. Be to, aplink gyvenamąjį kvartalą įkurtos mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centrai. Tai patogus sprendimas, kuris užtikrina ir nuolatinį dalyvavimą miesto gyvenime, ir komfortišką ramybę, atsitraukiant nuo didžiųjų didmiesčio gatvių ir nuolatinio šurmulio.

Kasdienybės komfortas

Nepamirškite, kad būstas perkamas ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos poreikiams, todėl neskubėkite priimti sprendimo – įvertinkite savo šeimos narių pageidavimus, atsižvelkite į būsto išplanavimą – ar jausitės patogiai, ar jūsų neerzins pro langą matomas vaizdas, virtuvės dydis ir kiti svarbūs kasdienybės aspektai. Apsispręskite, kokio dydžio butas atitiks jūsų poreikius, kiek kambarių jums reikės. Beje, jei planuojate šeimos pagausėjimą, natūralu, kad jums reikės dar vieno kambario mažyliui.

1 komentaras

  1. Manau butą reikia rinkti pagal save t.y. pasverti visas galimybe- ar finansiškai būsi pajėgus grąžinti, ar tai nebus per didelė našta, bet žinoma paskola būstui yra puikus sprendimas, nes perkant būstą didmiestyje retas turi iškart visą pinigų sumą butui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *