Kaip pasiruošti pirmosioms karatė varžyboms?

Ar esate karatė entuziastas, norintis perkelti savo pomėgį į kitą lygį? Jei taip, dalyvavimas karatė varžybose yra puikus būdas mesti sau iššūkį ir parodyti, ko išmokote. Tačiau pasirengti tokiam renginiui gali būti nelengva, ypač jei tai pirmas kartas. Nesijaudinkite – šiame vadove rasite pagrindinius dalykus, kuriuos turite žinoti, kad pasiruoštumėte savo pirmosioms karatė varžyboms. Nuo psichologinio pasiruošimo iki fizinių treniruočių ir tinkamo inventoriaus paieškos – varžyboms būsite pasirengę akimirksniu. Pasiaukojamai dirbdami ir treniruodamiesi galėsite pakelti savo karatė įgūdžius į kitą lygį ir įrodyti, ką sugebate. Taigi, pradėkime! Pankration.lt viskas apie karate.

Psichologinis pasirengimas

Juodas diržasNet jei turite geriausius pasaulyje įgūdžius ir treniruotes, jei neturite tinkamos psichikos varžytis, pralaimėsite. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad prieš dalyvaudami bet kokiose varžybose būtumėte psichologiškai pasirengę. Dauguma varžybų vyksta dojo (kovos menų salėje), kur jas stebi žiūrovai, teisėjai ir kiti dalyviai. Dėl to kai kurie žmonės gali jausti nerimą ir nervintis, tačiau tinkamai pasiruošę galite su tuo kovoti. Prieš dalyvaudami savo pirmosiose karatė varžybose, turėtumėte padaryti keletą dalykų: – Įsivaizduokite save varžantis ir pasiekiantį sėkmę. Tai padės sumažinti galimą nervingumą ir suteiks jums daugiau šansų, kad jums pasiseks. – Pasidomėkite sėkmingais sportininkais ir karatė varžybų dalyviais. Tai padės jums suprasti, ko reikia, kad pasiektumėte sėkmę, ir įkvėps jus. – Nustatykite savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Žinodami, kas jums gerai sekasi ir kur galite tobulėti, galėsite atitinkamai orientuoti treniruotes.

Fizinis pasirengimas

Jei norite sėkmingai dalyvauti karatė varžybose, turite būti fiziškai pasirengę. Tai ne tik padės geriau pasirodyti, bet ir sumažins traumų riziką. Yra keletas būdų, kaip galite pagerinti savo fizinę formą prieš varžybas, pvz: – Kardio treniruotės: Norėdami pagerinti savo greitį, jėgą ir ištvermę, išbandykite intervalines treniruotes, bėgiojimą arba treniruoklį. – Tempimas: lankstumas padės jums išvengti traumų ir pagerinti karatė įgūdžius. Išbandykite jogą, pilatesą arba taiči. – Svorio treniruotės: Kad sustiprintumėte jėgas ir pagerintumėte fizinį pasirengimą, geriausia rinktis treniruotes su svoriais. Pabandykite atlikti įvairius pratimus su hanteliais, štangomis ir svarmenimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *