Naujos statybos butas: kaip priimti optimaliausią sprendimą?

Butai NaujamiestyjeNekilnojamojo turto įsigijimas – atsakingumo reikalaujanti investicija. Neskubėkite priimti sprendimo – nepamirškite, kad šiuose namuose gyvensite ne vienerius metus, todėl čia turite jaustis gerai ir patogiai, be to, reikia įvertinti ir investicinę naudą. Vienas populiariausių pasirinkimų – 2–3 kambarių butas naujos statybos name. Tai optimalus variantas jaunai šeimai ir sutuoktinių porai.

Daugiabučio lokacija ir susisiekimas su miestu

Rinkdamiesi būstą, nepasiduokite išankstiniam nusistatymui. Viena dažniausių klaidų – vadovavimasis emocijomis, ignoruojant racionalų sprendimo pagrindą. Kad nekilnojamasis turtas džiugintų jus ne vienerius metus, atitiktų jūsų ir jūsų šeimos lūkesčius, taptų investiciškai naudingu ir praktišku sprendimu, turite įvertinti ir visus išorinius aspektus. Vienas svarbiausių – gyvenamoji vieta. Rekomenduojame rinktis butą, kuris būtų netoli nuo miesto centro arba užtikrintų patogų susisiekimą. Tai idealus pasirinkimas pirkėjams, ieškantiems tiek miesto šurmulio, tiek ramybės. Džiugu tai, kad nemaža dalis naujos statybos namų įkurti šalia žaliuojančių parkų ir ramios aplinkos, kurioje galėsite pailsėti, pasivaikščioti su draugais ar augintiniais. Labai svarbu pagalvoti apie susisiekimą su darbu, mokykla, vaikų darželiu, prekybos centru ir kitais dažnai lankomais objektais.

Saugumas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Vertindami gyvenamąją aplinką, įvertinkite jos saugumą. Natūralu, kad visi norime jaustis užtikrintai ir saugiai, ypač tuomet, jei turime mažų vaikų. Šiuo atveju svarbu rinktis daugiabučius, turinčius aptvertas, toliau nuo gatvių esančias vaikų žaidimų aikšteles, apšviestus kiemus ir saugomas teritorijas. Daugelis naujų statybos projektų turi ir modernią vaizdo stebėjimo sistemą, saugomas automobilių stovėjimo aikšteles ir laiptines. Beje, automobilio statymas atlieka svarbų vaidmenį, priimant galutinį sprendimą – įsitikinkite, kad kasdienis transporto priemonės palikimas nekels sunkumų. Optimaliausias sprendimas – daugiabutis su požemine automobilių stovėjimo aikštele.

Kaip atrodo jūsų butas?

Labai svarbu įvertinti buto išplanavimą. Gyvenamoji erdvė turi būti patogi, jauki ir atitikti jūsų lūkesčius. Visų pirma, pagalvokite kuriame aukšte turėtų būti jūsų butas. Jei renkatės aukščiau esančias vietas, pasidomėkite lifto sistema ir mokesčiais. Siūlome rinktis butą su balkonu ar veranda. Būtina įvertinti ir pro langą matomą vaizdą – nepamirškite, kad jį matysite ne vienerius metus. Jei turite individualią dizaino viziją, rinkitės naują butą su daline apdaila, jei norite kraustytis į pilnai įrengtus namus, jūsų lūkesčius atitiks profesionalių dizainerių įrengtas butas. Paprastai dizaineriai renkasi klasikinį arba skandinaviško minimalizmo interjerą.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *