Renkamės papuošalus ir aksesuarus

Net jeigu nėra jokios progos, jūs galite padovanoti sau ką nors gražaus iš https://www.b-a.eu/. Čia yra puikių papuošalų bei aksesuarų, ir jeigu manote, kad pavasaris pas jus eina per ilgai, jūs galite jį priartinti tiesiog padovanodami sau ką nors malonaus. Pavyzdžiui.

Rankinės

SkarelėTiek visame pasaulyje, tiek b-a interneto parduotuvėje rankinės bus skirstomos į tokias rūšis kaip delninukės, rankinės trumpa rankena, rankinės ilga rankena per petį, vyriškos rankinės ir pirkinių maišai. Nuo jų ir pradėkime. Argi niekada nesusimąstėte, kodėl vis dar perkate tuos celofaninius maišus parduotuvėje, kaskart apsipirkę, kodėl vis dar nešatės per visą miestą prekybos centro logotipą? Juk net ir jūsų pirkinių krepšys gali spinduliuoti stiliumi ir rodyti jūsų originalumą. To pasiekti nesunku, kai turi tikrai gražų pirkinių krepšį. Įsigykite jį čia, ir praktiškas daiktas taps stiliaus akcentu. Be to, tai bus daugkartinio naudojimo daiktas, taigi, išliksite ir ekologiški. „Ecozz“ krepšiai yra dideli, talpūs, lengvai susilankstantys ir labai gražūs. O kokią rankinę rinktis? Pagal savo skonį. Šioje parduotuvėje naujų rankinių yra tikrai daug, jums reikėtų tik išsirinkti tą, kurios labiausiai norsite. Tačiau visa tai galėsite padaryti pasidairę asortimente. Gal tada ir paaiškės, kokios labiausiai reikia ir norisi? Vieniems rankinės reikia eiti į vakarėlį (tada tinka maža delninkukė), kitiems reikia didelės ir talpios, kad joje galėtų sutalpinti kone visą gyvenimą. Vis dar madinga kuprinės, jas taip pat galima dėvėti kaip rankinę.

Šalikai ir skaros

Jūs einate gatve, šviečia saulė, padvelkia lengvas pavasario vėjas ir jūsų skara tiesiog nuvilnyja tame vėjyje… Nuostabus vaizdas, kuris gali tapti realybe, jeigu eisite gatve, jeigu bus vėjo, ir jeigu turėsite gražią skarą. Skaros neturi konkrečių madų, todėl kiekvienas ir kiekviena jas renkasi tokias, kokios patinka labiausiai. Kažkam norisi spalvotos skaros, kad ji būtų pagrindinis akcentas, kažkam tamsios, kad neišsiskirtų ir veida padarytų elegantišku bei rimtu. Pakanka žinoti, kad skara arba šalikas labai prisidės prie jūsų veido vaizdo, ir tai bus tas dalykas, kuris galės sukurti jūsų visą garderobo nuotaiką.

Skėčiai

Nors vis dar kalbame apie papuošalus ir aksesualus, tačiau taip ir neprieiname blizgučių. Nes iš tiesų tai, kas mus puošia ir ką imame kartu, visai nebūtinai turi būti blizgučiai. Tarkime, skėtis. Puikus praktiškas daiktas. Įrodyta, kad gatvėje moterys, kurios turi ilgą skėtį, užpuolamos 8 kartus rečiau negu tos, kurios neturi skėčio. Skėtis užpuoliko sąmonėje traktuojamas kaip potencialus ginklas savigynai, todėl jis gali ir padėti. Taip pat jis visada siejamas su elegancija. Juodas ar kitokios spalvos skėtis gali būti labai graži jūsų išvaizdos detalė. Tad būtinai turėkite tokį skėtį, ir jis galės jus ir apsaugoti, ir papuošti. Derinkite skėtį prie palto, batų, rankinės arba rinkitės universalų. O gal tokį, kuris kaip tik labai išsiskirtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *