Mitai apie vaistus, kuriais Jūs tikite

Vaistai nuo gerklės skausmoJeigu jaučiate skausmą – nereikia kentėti. Kuo skubiau gersite vaistus – tuo greičiau problema išnyks. Nepamirškite, kad vaistai ne tik naikina skausmą, tačiau taip pat ir kovoja su skausmo priežastimi. Vaistai nuo gerklės skausmo dažniausiai perkami rudens pradžioje, kuomet atšalus orams daugeli žmonių pradeda sirgti nemaloniu peršalimu. Kol vieni naudojasi vaistų suteikiama nauda, tuo tarpu kiti tikina, kad pastarieji padaro daugiau žalos nei suteikia naudos. Kokie mitai skatina tuo tikėti?

1 mitas – jie kenkia sveikatai.

Tai vienas pagrindinių mitų. Vaistai nuo gerklės skausmo tikrai nesukelia jokių papildomų ligų, kadangi jie priešingai – panaikina ligos židinį ir uždegimas paprasčiausiai dingsta. Žinoma, kepenims tai nėra labai geras pasirinkimas, tačiau kadangi vartojama mažais kiekiais ir trumpai – nuo to sveikatos problemų neteks turėti.

2 mitas – jie labai brangiai kainuoja.

Yra labai daug įvairių vaistukų. Nuo pigesnių iki labai brangių. Net ir gerklės skausmas gali būti malšinamas tiek su labai pigiais, tiek su gana brangiais vaistais. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam labiausiai tinkamus. Svarbiausia nepamiršti, kad taupydamas nepirktumėte prastos kokybės vaistų.

3 mitas – jie turi daug pašalinių poveikių.

Jeigu vaistas turi kokių nors pašalinių poveikių, tokiu atveju apie tai bus informuojama informaciniame lapelyje. Nei viena farmacininkų kompanija nesistengia specialiai susargdinti žmogaus. Visa jums reikalinga informacija bus vienoje vietoje.

4 mitas – vaistai negydo.

Vaistai gydo ir matyti, kad jie tai daro labai sėkmingai. Kas geriausiai gali tai įrodyti? Žmonių gyvenimo ilgumas ir tuo pačiu kokybė. Šiuolaikinis žmogus gali pasveikti nuo daugiau nei 70 procentų pačių populiariausių ligų.

5 mitas – vaistai sukelia naujas ligas.

Tai dar vienas mitas apie kurį tikrai kada nors girdėjote. Tiesa, jis visiškai nepagrįstas ir paprasčiausiai sklindantis iš lupų į lupas. Šis mitas sugalvotas stengiantis žmones gerinti prie natūralios medicinos. Tiesa, ji taip pat labai gera, tačiau problemų nekils niekur jeigu nepamiršite saiko.

Mituos apie gerklės uždegimą skaitykite http://www.tantumverde.lt/service/gerkles-uzdegimas-mitai-ir-tikrove/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *