Universalios dovanos mamai

Dovanos mamaiPaprastai dovanos mamai turi būti gražios ir mielos. Juk mama – pats svarbiausias žmogus, dėl kurio mes atsiradome šiame pasaulyje ir jame užaugome. Deja, net jeigu labai mylime savo mamą, gali būti itin sunku sugalvoti, ką jai dovanoti. Jeigu, tarkime, ji visada sako, kad jai nieko nereikia, kad jai nieko nedovanotumėte, galiausiai nupirkę brangų virtuvės kombainą, gaunate prakeiksmus, kad išleidote tiek daug pinigų, ir ji pati neša tą daiktą grąžinti. Tad iš tiesų kartais galima tiesiog pasikliauti universaliomis nedidelėmis dovanomis ir tai bus tikrai ne prastas pasirinkimas. Kokios dovanos tai gali būti, kurios nudžiugins visas mamas, tiks įvairiomis progomis, ir kurioms neišleisite per daug pinigų?

Puodeliai ir lėkštės

Mamoms paprastai smagu gauti nebe su gamyba, o su serviravimu susijusias dovanas. Tarkime, gražūs, jaukūs puodeliai, taip pat dailios lėkštės – puikus dovanų pavyzdys. O ko gi nedovanoti tokių dalykų, jeigu jie tokie dailūs, tokie malonūs, tiesiog prašyte prašosi jūsų dėmesio. Dovanokite tai savo mamai, jai juk tikrai labai patiks. Tik rinkite sąmoningai – pagal tai, ką mėgsta, kokias spalvas iškelia aukščiau kitų ir pan.

Gėlės

Nėra dienos, kuri būtų netinkama padovanoti gėlių mylimai mamai. Iš tiesų, gėles galima dovanoti kasdien, bet mes to nedarome, nes tai tikrai turi būti kažkas ypatingo, o ne kasdienybė. Tačiau, jeigu yra kokia nors šventė ar proga – būtinai padovanokite mamai dovanų ar gėlių. Mamos, nors ir būna viskuo nusivylę, nors ir sako, kad joms nieko nereikia, iš tiesų tikisi ir nori gauti gėlių, dovanų, dėmesio, mielų skambučių ir kitų gražių dalykų, dėl kurių jūs savo mamą galite mylėti ir pagerbti labiausiai. Tik nebūkite tokie trafaretiniai žmonės, kurie dovanoja kažką tik tada, kai parašyta kalendoriuje. Nebijokite nustebinti mamos – juk jai dėl to tikrai bus tik smagu.

Miela knyga

Jauni žmonės dažnai sako, kad jie neskaito knygų todėl, kad neturi laiko, tačiau esą šiuo kilniu dalyku užsiims, kai užaugins vaikus, vėliau. Taigi, pats metas padovanoti mamai dovanų knygų. Internete ir knygynuose galite rasti populiariausių knygų sąrašus, galite rinktis tokias knygas, kurios būtų be galo geros, kurios būtų pripažintos visame pasaulyje. Tai ir romanai, ir populiarioji psichologija, ir netgi kulinarinės knygos, pakurstančios vaizduotę. Visa tai gali būti tie mieli dalykai, kurie leis jums nustebinti ir nudžiuginti savo mamą.

1 komentaras

  1. Aš manau, jog ko jau ko, bet indų pas mamą pačią visada bus galima rasti. Reikėtų dovanoti tai, ko ji dar nemačius ar nebandžius. Pavyzdžiui tiek mano, tiek mano vyro mamai patinka tokios dovanos, kai jos gali jas panaudot ir kartu pasipuošt namus. Juk kiekvienai moteriai patinka dekoruot savo būstą. Tai mes paskutinį kartą pirkom iš meduzosnamai.lt prabangių žvakių, tai apsipatenkinusios iki negalėjimo abi buvo, nes ir tarnaus kaip ilgalaikė dekoracija ir kaip kvapiklis bus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *