Žymos archyvas: lsic lt

Šviestuvai Vilniuje – ieškantiems drąsių sprendimų

Jaunoji karta gali džiaugtis, kad gyvena amžiuje, kuomet būti išskirtiniu – privalumas, o ne nusistovėjusių taisyklių laužymas. Visa tai atsispindi ne tik žmonių elgsenoje, bet ir aprangoje, interjere. Pastarajame per paskutiniuosius metus įvyko kone sparčiausias proveržis. Žmonės nebebijo ryškesnių ar nestandartinių sprendimų. Tai ypač aktualu sostinės gyventojams, kurie turi prieigą prie gausybės skirtingų parduotuvių, siūlančių tikrai nemažą pasirinkimą. Na, o bene pirmasis dalykas, kurį turite įsigyti prieš įrenginėjant namų interjerą – puiki apšvietimo sistema. Kokie šviestuvai Vilniuje patiks ieškantiems drąsių, unikalių sprendimų?

LED instaliacijos

Vandeniui atsparus šviestuvasNesvarbu, ar jus domina klasikiniai, ar modernūs ir šiuolaikiški šviestuvai Vilniuje, pirmasis dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį – jų estetiškumas ir taupumas. Pastaruoju metu namams ar kitoms patalpoms vis dažniau atrenkamas LED apšvietimas. Jis ypatingas tuo, jog taupo energijos išteklius, tarnauja kur kas ilgiau nei įprastos lempos ir gali pasiūlyti didesnį įmantrių instaliacijų pasirinkimą. Tokie šviestuvai Vilniuje gali būti valdomi programėlėmis ar specialiais pulteliais, būti reguliuojami pagal poreikį ir prisitaikyti prie bet kurių erdvių.

Skaityti straipsnį “Šviestuvai Vilniuje – ieškantiems drąsių sprendimų” »

Mitai apie vaistus, kuriais Jūs tikite

Vaistai nuo gerklės skausmoJeigu jaučiate skausmą – nereikia kentėti. Kuo skubiau gersite vaistus – tuo greičiau problema išnyks. Nepamirškite, kad vaistai ne tik naikina skausmą, tačiau taip pat ir kovoja su skausmo priežastimi. Vaistai nuo gerklės skausmo dažniausiai perkami rudens pradžioje, kuomet atšalus orams daugeli žmonių pradeda sirgti nemaloniu peršalimu. Kol vieni naudojasi vaistų suteikiama nauda, tuo tarpu kiti tikina, kad pastarieji padaro daugiau žalos nei suteikia naudos. Kokie mitai skatina tuo tikėti?

1 mitas – jie kenkia sveikatai.

Tai vienas pagrindinių mitų. Vaistai nuo gerklės skausmo tikrai nesukelia jokių papildomų ligų, kadangi jie priešingai – panaikina ligos židinį ir uždegimas paprasčiausiai dingsta. Žinoma, kepenims tai nėra labai geras pasirinkimas, tačiau kadangi vartojama mažais kiekiais ir trumpai – nuo to sveikatos problemų neteks turėti.

2 mitas – jie labai brangiai kainuoja.

Skaityti straipsnį “Mitai apie vaistus, kuriais Jūs tikite” »

Telefono priedai – Velykoms dovanų

Priedai telefonamsMielieji, artėjant Velykoms vis girdime klausimus, kokie Sony telefonų dėklai galėtų būti geriausios dovanos. Suprantame, kad labai mylite savo artimuosius, kad norite jiems padovanoti per šventes pačius geriausius dalykus. Taip tikrai galėsite ir padaryti, todėl pirmiausiai jums siūlome pagalvoti, kokius apskritai telefonų priedus galima dovanoti per Velykas, nes tai gali būti ne tik Sony telefonų dėklai, bet ir aibė kitų malonių priedų.

Telefonų dėklai

Jeigu kalbame apie apsauginius dėklus, tai galime pasakyti, kad čia gali būti turbūt pati smagiausia dovana. Visų pirma, telefono dėklą šiais laikais tikrai reikia turėti kiekvieno telefono savininkui. Nesvarbu, ar Sony, ar Samsung, bet tikrai reikia turėti. Todėl, kad šiais laikais telefono ekranas užima labai daug jo ploto, taigi, jį reikia nuolat saugoti. Kaip apsaugoti ekraną, jeigu ne geru patikimu dėklu? Kitas dalykas, dėl ko tai gali būti puiki dovana – tai per dėkliukoišvaizdą galima išreikšti charakterį, kūrybingumą. Tai reiškia, kad jūs galite pagalvoti apie kiekvieną mylimą šeimos narį ir dovanoti būtent tokios išvaizdos dėkliuką, kuris pradžiugintų labiausiai. Pavyzdžiui, galbūt tėčiui labai patiks geras odinis, solidžiai atrodantis dėklas. O sesei gal reikėtų kokio nors minkšto pūkuoto ir žaismingo. Savo vaikinui armerginai galima padovanoti meškiuko formos dėklą, kurį turbūt paskui bus gėda parodyti bendradarbiams, bet tai bus miela ir asmeniška dovanėlė.

Ausinės

Skaityti straipsnį “Telefono priedai – Velykoms dovanų” »

Kaip tirpo kilogramai

Penktadienį elektroninių svarstyklių parduotuvė, kurioje norėjau pirkti naujas svarstykles, man priminė nepaprastą kelią, kurį nuėjome drauge su draugėmis, kol sulieknėjome iki svajonės. Ne kiekvienam žmogui pasiseka turėti tokių gerų draugų, ir ne kiekvienam – su tais draugais dar ir siekti kažkokių nuostabių tikslų. Mums pavyko, nes dabar nė viena jau nebijome svarstyklių, esame laimingos ir galime pasidalinti džiaugsmu su kitais.

Sigita

Teisingos svarstyklėsPradėsiu nuo Sigitos, nes nuo jos ši kilogramų tirpinimo akcija ir prasidėjo. Ji susilaukė vaiko, o nėštumo metu, žinoma, svoris šoktelėjo tikrai aukštai. Tai reiškė, kad dabar jai atėjo laikas atsikratyti tų kilogramų, kurių ji nebenorėjo nešiotis kartu su savimi. Sakė, kad ant svarstyklių nelipa, nes žino, jog kai užlips – tai iškart ir turės pradės laikytis dietos ir naujo gyvenimo režimo. Kadangi yra taip, kaip ji sako, tai tenka ja patikėti ir pradėti galvoti apie tai, kad ir mes dažnai to paties vengiame. Svarstyklės ima atrodyti kaip priešas, kuris mus iš tiesų gali nugalėti. Taigi, visos kartu lipome ant svarstyklių. Sigita svėrė 85 kilogramus, o sulieknėti norėjo iki 65. Atsikratyti 20 kilogramų – nemaža užduotis, pareikalaujanti labai daug kantrybės. Tačiau ar ne daugiau pareikalauja gyvenimas su tais kilogramais? Jų neatsikračius, visą laiką vaikščiojant nepatenkintai, žinančiai, kad norėtųsi gyventi tikrai visai kitaip. Mes pamanėme, kad leisti sau gyventi taip, kad būtum laiminga, yra labai svarbu. Todėl šiuo metu Sigita jau džiaugiasi savo pasiekimais, svarstyklės rodo 15 kilogramų mažiau.

Skaityti straipsnį “Kaip tirpo kilogramai” »

Įvairaus atspalvio paminklai

Paminklai kapamsPaminklas tai yra mylimo ir gerbiamo žmogaus atminimas ir įamžinimas, kuris iškeliavo anapilin. Pas mus jūs galite įsigyti įvairių formų paminklus, pradedant nuo įprasto akmens. Yra gaminami paminklai iš granito. Mes kiekvienam klientui skiriame maksimaliai laiko ir dėmesio, kad aptartume visas smulkmenas ir gamybos darbai būtų atlikti tinkamai. Tai yra pats menkiausias darbas, kurį jūs galite padaryti savo mylimam žmogui, kad jį atmintumėte. Net patiems ekonomiškiausiems mūsų lankytojams mes galėsime pasiūlyti paminklus, kurie bus verti artimųjų. Mes jums visada turėsime ką pasiūlyti, o ir paminklų kainos yra konkurencingos. Paminklų gaminimas tai tikrai nėra labai paprastas darbas jie reikalauja ypatingo dėmesio ir reikia praeiti tikrai ilgą kelią iki kol bus atliekami montavimo darbai. Ir kad kelias būtų įveiktas sėkmingas turi darbuotis daugybė žmonių, kad paminklas tinkamą išvaizdą išsaugotu ilgą laiką ir tam jums nereikės rūpintis paminklu labai kruopščiai. Dažniausiai mūsų paminklai yra gaminami iš tokios patikimos medžiagos kaip granitas. Daugelis mano, kad tai yra labai liūdnas akmuo, tačiau dažniausiai paminklas orientuojasi į vieną-du labiausiai paplitusius atspalvius. Tačiau iš tiesų granito rūšių yra kur kas daugiau ir spalvinė gama yra labai plati, tai yra juoda, juodai-balta, raudonai-pilka ir taip pat visi kiti galimi deriniai, tai gali būti net violetinis atspalvis.

Skaityti straipsnį “Įvairaus atspalvio paminklai” »