Krūtų didinimas dailesnėms kūno proporcijoms

Krūtų didinimas implantaisMoters kūno sudėjimai dažnai labai skiriasi. Juk viskas priklauso ne tik nuo gyvenimo būdo, mitybos, fizinio aktyvumo, bet ir amžiaus, paveldimumo ir daugelio kitų dalykų. Natūraliai kūnas gali būti ne toks, kokio norisi, todėl moterys dažnai kompleksuoja dėl to ko neturi arba dėl to kas neatrodo joms taip gerai, kaip pas kitas moteris. Labai dažna problema, kurią įvardina pačios moterys yra maža krūtinė. Taip pat kompleksuoti galima ir dėl ne vienodų krūtų, per didelių ar neįprastos formos krūtų, tačiau dažniausiai operacijai ryžtasi būtent tos, kurių krūtinė joms atrodo per maža.

Krūtų didinimas implantais yra itin populiari procedūra ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Todėl galvojant apie tokio tipo operacija reikia pasidomėti apie jos eigą, patį gydymą ir, žinoma, pooperacinį laikotarpį. Prieš operaciją plastikos chirurgas taip pat padeda išsirinkti norimą dydį, formą, pakonsultuoja dėl galimų rezultatų, tinkamiausios formos. Žinoma, didelis dėmesys skiriamas ir tam, ko nori pati moteris, tačiau konsultacijos metu daug lengviau įsivertinti kas tiks ir kas gali būti ne itin gera idėja.

Pirmiausia labai svarbu žinoti, jog galima rinktis ne tik krūtų formą ir dydį, bet ir pjūvio vietas. Pasirinkimų yra net trys – pjūvis pažastyje, po krūtimi arba aureolėje. Taip pat implanto buvimo vieta gali būti ne vienoda. Ją galima pasirinkti – po krūties audiniu virš raumens, po krūtines raumenimi. Dažniausiai implanto vieta sprendžiama individualiai, kadangi tai priklauso nuo kiekvienos moters kūno bei pasirinkto implanto tipo. Patys implantai dabar labai tobulėja, todėl krūtų didinimas implantais tampa visiškai saugus, su minimalia rizika. Vis geresni ir kokybiškesni implantai leidžia juos nešioti ilgiau ir džiaugtis dailiomis formomis. Dabar populiariausios formos yra apvali, ovali ir lašo. Ovali ir lašo formos yra kur kas natūralesnės, todėl daugelis net nepagalvotų, jog nešiojami implantai.

Po krūtų didinimo implantais į darbus pacientė gali sugrįžti daugmaž po 10 dienų, tačiau užsiimti aktyvia veikla galima tik praėjus bent mėnesiui. Taip pat apie mėnesį, 4-5 savaites, reikia nešioti specialią liemenėlę, o vėliau dar 2-3 mėnesius ją dėvėti reikės nakties metu arba sportuojant, aktyviau leidžiant laiką. Galvojantiems apie plastinę operaciją, pakonsultuos https://plastikoschirurgas.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *