Kvepalų natos. Kokios jos ir kaip pasirinkti?

Kvepalų natos yra klasifikuojamos pagal daugelį aspektų, tad be patirties ir be žinių rasti labiausiai tinkamus kvepalus internetu gali būti gana rimtas darbas. Tačiau tikrai įveikiamas. Tik reikia susipažinti su bazine informacija, kuri padeda suprasti – kaip kvepalai yra klasifikuojami ir tuo pačiu kaip rasti aromatą, kuris labiausiai tinka Jums.

Kadangi kvepalai moterims yra labai įvairūs – visų natų aptarti nepavyks. Tačiau bent jau kelias pagrindines rasite šiame straipsnyje.

  • Gaivūs kvapai

Kvepalai moterimsBene dažniausiai perkami yra gaivūs kvapai kadangi jie yra universalūs. Tai reiškia, kad tai yra geras pasirinkimas bet kokiu metu ir bet kokia proga. Galima jais puoštis ir vakarėlyje, ir tuo pačiu darbe. Svarbiausia – saikas, kadangi kvepalų aromatas jokiu būdu neturi kitų erzinti.

  • Gėlių kvapai

Šis aromatas yra gana bendrinis, kadangi patys gėlių aromatai gali būti detaliau klasifikuojami pagal – koks jų saldumas ir tuo pačiu kokio tipo gėlės labiausiai perteikiamos. Toje pačioje grupėje labai dažnai įtraukiami ir vaisių kvapai. Nuo mandarinų, kurie yra saldžiai citrusiniai iki kitų kvapų, kurie, esame tikri, kad Jums tiks ir patiks.

  • Vaisių kvapai

Atskira kategorija yra ir vaisių kvapai. Dažniausiai jie priskiriami prie pačių saldžiausių, kadangi maloniai aromatingi. Tiesa, tinka ne visada. Taip pat reikia paminėti, kad saikas jais kvėpinantis taip pat yra labai svarbus, kadangi per daug – gali sukelti diskomfortą aplinkiniams.

  • Medienos kvapas

Gal kiek neįprastas pasirinkimas yra medienos kvapas, kuris patinka ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Jis gana neutralus, tad puikiai tinka kiekvienai dienai.

  • Ambra kvapai

Jeigu Jums patinka ryškūs kvapai, kurie einant padeda palikti šleifą – tokiu atveju siūlome išbandyti ambra kvapus, kurie tikrai patrauks kiekvieno dėmesio. Tai yra rytietiški kvapai, kurie dažniausiai riečia nosį. Žinoma, gerąja prasme.

Tinkamai susipažinus su natomis rasti labiausiai tinkamą aromatą nebus sunku. Tik reikia norėti sužinoti ir tuo pačiu atsakingai rinktis tai, kas labiausiai patinka Jums, o ne tai, kas yra madinga ar dažniausiai pasirenkama kitų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *