Žymos archyvas: plaukų priežiūra

Šampūnai turi tikti plaukų tipui

šampūnaiDaugelis vis dar nežino kaip tinkamai išsirinkti šampūnus. Visgi tenka pagalvoti ne tik apie jų sudėtį, bet ir apie pačius plaukus, jų tipą. Greičiausiai daugelis pastebi kokias nors savo plaukų tendencijas. Vieniems jie be galo greitai susiriebaluoja, kitiems išsausėja. Kartais pasitaiko ir tokių atvejų, kai plaukų šaknys labai greitai riebaluojasi, o galiukai būna sausi. Į tokius dalykus reikia labai atsižvelgti, norint džiaugtis tinkamu šampūnu. Logiškai suprantama, kad intensyviai drėkinantis šampūnas greitai besiriebaluojantiems plaukams gali netikti, nes tik dar labiau riebaluos plaukus. Kaip ir itin giliai valantis šampūnas gali labai pakenkti jau išsausėjusiems plaukams. Žinoma, rinkoje gausu kitų priemonių, kurie padeda pasirūpinti plaukais, juos pamaitinti, tačiau būtent šampūnai yra svarbi kasdienybės dalis, nes ji susijusi su higiena. Ilgai neplauti plaukai tampa nešvarūs, nemalonaus kvapo.

Skaityti straipsnį “Šampūnai turi tikti plaukų tipui” »

Vasara plaukams reikalinga drėgmė

Kaukes plaukamsTikrai ne visoms moterims taip pasisekė, kad galėtų visiškai nesirūpinti savo plaukais ir džiaugtis žvilgesiu, puikiu ilgiu, sveikumu ir nepriekaištingai dailiais bei lengvai formuojamais plaukais. Kai kurioms tenka daug dėmesio skirti savo plaukams kiekvieną dieną, tačiau vasaros sezonas pavojingas visiems. Karšta saulė ne tik džiugina atostogomis, bet ir labiau pažeidžiama oda, plaukais. Taigi, jeigu nesinori po vasaros ženkliai patrumpinti plaukų, o blizgesio prarasti irgi nesinori, tuomet pats laikas pagalvoti ko prireiks, kad nereikėtų liūdėti dėl plaukų būklės. Greičiausiai puikiai suprantama, jog karštasis sezonas labai pavojingai žaidžia su plaukų drėgme, todėl bene pagrindinis dalykas ką reikia užtikrinti plaukams – kad ta drėgmė niekur nedingtų. Kaukės plaukams, kondicionieriai, drėkinamieji aliejukai, švelnesni šampūnai tikrai padės išlaikyti geresnę plaukų būklę.

Net ir šampūno naudojimas gali turėti daug įtakos tam, kaip keičiasi plaukų būklė. Tarkime, vasaros metu dieną praleidus lauke, spiginant saulei, plaukai tikrai sausėja ir tampa jautresni. Jei pasimaudoma sūriame jūros vandenyje, sausinantis poveikis dar didesnis. Na, o jeigu po visos dienos dar ir plaunami plaukai aršiu šampūnu, tuomet po kelių dienų jau galima pastebėti prastėjančią plaukų būklę. Žinoma, galima naudoti švelnius šampūnus, kurie tinka kasdienai, bet net ir tokiais atvejais rekomenduojama neplauti plaukų kasdien. Kaukės plaukams ar kondicionieriai po plaukų plovimo būtini, jie padės atstatyti reikiamą drėgmės kiekį. Itin didelį žinomų preki nių ženklų plaukų kaukių pasirinkimą galite rasti el. parduotuvėje www.kosmetikosparduotuve.lt.

Skaityti straipsnį “Vasara plaukams reikalinga drėgmė” »