Vasara plaukams reikalinga drėgmė

Kaukes plaukamsTikrai ne visoms moterims taip pasisekė, kad galėtų visiškai nesirūpinti savo plaukais ir džiaugtis žvilgesiu, puikiu ilgiu, sveikumu ir nepriekaištingai dailiais bei lengvai formuojamais plaukais. Kai kurioms tenka daug dėmesio skirti savo plaukams kiekvieną dieną, tačiau vasaros sezonas pavojingas visiems. Karšta saulė ne tik džiugina atostogomis, bet ir labiau pažeidžiama oda, plaukais. Taigi, jeigu nesinori po vasaros ženkliai patrumpinti plaukų, o blizgesio prarasti irgi nesinori, tuomet pats laikas pagalvoti ko prireiks, kad nereikėtų liūdėti dėl plaukų būklės. Greičiausiai puikiai suprantama, jog karštasis sezonas labai pavojingai žaidžia su plaukų drėgme, todėl bene pagrindinis dalykas ką reikia užtikrinti plaukams – kad ta drėgmė niekur nedingtų. Kaukės plaukams, kondicionieriai, drėkinamieji aliejukai, švelnesni šampūnai tikrai padės išlaikyti geresnę plaukų būklę.

Net ir šampūno naudojimas gali turėti daug įtakos tam, kaip keičiasi plaukų būklė. Tarkime, vasaros metu dieną praleidus lauke, spiginant saulei, plaukai tikrai sausėja ir tampa jautresni. Jei pasimaudoma sūriame jūros vandenyje, sausinantis poveikis dar didesnis. Na, o jeigu po visos dienos dar ir plaunami plaukai aršiu šampūnu, tuomet po kelių dienų jau galima pastebėti prastėjančią plaukų būklę. Žinoma, galima naudoti švelnius šampūnus, kurie tinka kasdienai, bet net ir tokiais atvejais rekomenduojama neplauti plaukų kasdien. Kaukės plaukams ar kondicionieriai po plaukų plovimo būtini, jie padės atstatyti reikiamą drėgmės kiekį. Itin didelį žinomų preki nių ženklų plaukų kaukių pasirinkimą galite rasti el. parduotuvėje www.kosmetikosparduotuve.lt.

Po kaukės plaukams labai verta naudoti ir nenuplaunamas drėkinančias priemones. Tai kitas žingsnis norint džiaugtis vis dar spindinčiais plaukais. Serumų, aliejų ir kondicionierių, kurių nereikia nuplauti yra labai daug. Pasirinkus sau tinkamais priemones tikrai pajausite, jog plaukų būklė daug geresnė. Juk galai linkę sausėti labiausiai, todėl jiems papildomos priemonės ir yra reikalingos. Žinoma, jei jau matote, kad galams niekas nebepadės, juos geriau nukirpti, kad jie nepažeistų sveikų plaukų aukščiau. Jei yra galimybė, verta naudoti priemones vasara tas, kurios turi spf. Apsauginių ingredientų nuo saulės turi ir plaukų priemonės, tik reikia gerai paieškoti. Galima netgi sumaišyti kremą nuo saulės su vandeniu ir naudoti kaip purškiklį plaukams, kuris saugos nuo kenksmingų spindulių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *