Žymos archyvas: sveikatos prieiros loclt

Dar apie finansų rinkas

Dalyvaujantieji finansų rinkoje nuolat ieško patogesnių būdų savo finansiniams duomenims sekti ir sprendimams priimti. Pastaruoju metu populiarus įrankis investuotojams yra MetaTrader prekybos terminalas.

Apie patogią mobilią priemonę

Ši priemonė leidžia lengviau sekti įvairius finansinius rodiklius, visą finansų istoriją, jūsų asmeninius pasiekimus ir prognozes. Galbūt galvosite, kuo gi MetaTrader gali būti naudingiau už kitokias priemones? Pagrindinis privalumas yraAndroid programėlė, kurią galite naudoti savo išmaniajame telefone. Taigi, norint sėkmingai investuoti finansų rinkoje ir nuolat išlikti „ant bangos“ bei žinoti, kaip viskas keičiasi, nėra būtina sėdėti biure nuo ryto iki vakaro. Mat visus šiuos darbus įmanoma atlikti tiesiog patogiai įsikūrus mėgstamoje vietoje ir naudojantis savo išmaniuoju telefonu. Jeigu jau turite šią programėlę, gerai pasikraukite telefoną, ir pradėkime. Štai šiek tiek naujos informacijos apie finansų rinkos skirstymas.

Finansų rinkos rūšys

MetaTraderNors jau esame minėję, kad finansų rinka paprastai skirstoma į pirminę, antrinę, tretinę ir ketvirtinę (pagal sandorių stambumą ir investuotojų mastą), bet taip pat ji dar gali būti skirstomas į kitas, šiek tiek smulkesnes kategorijas. Čia reikėtų išskirti valiutų rinką, draudimo rinką, ateities sandorių rinką, išvestinių finansinių priemonių rinką, žinoma, pinigų rinką, žaliavų rinką bei kapitalo rinką, apimančią tiek akcijų, tiek obligacijų rinkas.

Skaityti straipsnį “Dar apie finansų rinkas” »