Erkės – didelis pavojus Jūsų šuniui

Gyvūninės erkėsTurbūt ne kartą teko girdėti, kad patys mažiausi organizmai dažniausiai yra patys grėsmingiausi. Štai todėl reikia ieškoti būdų, kaip galima jų išvengti ir tuo pačiu apsaugoti ne tik save tačiau taip pat ir savo šunis.

Šiuo metu gyvūnų apsauga nuo erkių yra labai įvairi, tad svarbiausia rastu tokią, kuri tikrai būtų geriausia. Ir tuo pačiu ieškant tartis su specialistais, kurie gali padėti atrasti tai, kas labiausiai tinka Jūsų šuniui.

Grėsminga liga, kuri žudo

Jeigu šuniui tenka susidurti su tokia erke, kurio yra ligos nešiotoja – tokiu atveju jis dažniausiai suserga babezioze. Tai yra labai klastinga liga, kuri dažniausiai baigiasi mirtimi. Tiesa, tik tokiu atveju, kai žmogus skubiai nesiima priemonių, kurios gali padėti ir tuo pačiu padeda panaikinti nuodus. Ir nors internete yra labai daug patarimų, kurie padeda kovoti su šia liga, tačiau jokiu būdu jais nesinaudokite. Keliaukite pas specialistą, kurie puikiai žino – kokios kovos priemonės yra svarbiausios. Tuo pačiu jie gali užkirsti kelią galimoms sveikatos problemoms po ligos.

Antkaklis ar tabletės?

Kiekvienas žmogus pagal savo šuns galimybes renkasi tokias galimybes apsaugai nuo erkių, kurios jam labiausiai tinka. Kad ir kuris variantas bus pasirenkamas – svarbiausia yra atsiminti, kad jis turi būti derinamas prie šuns dydžio. Ne veltui geriausia ieškoti kartu su veterinarais. Ir dar geriau – pirkti veterinarijos klinikose. Tokiu atveju specialistas pasiūlys labiausiai Jūsų šuniui tinkamą alternatyvą, kuri atitinka ir žmogaus poreikius. Juk kai namuose yra mažų vaikų – antkaklis nėra toks geras pasirinkimas kaip vaistai.

Kokybė, kuri padeda

Galiausiai, kad ir kokios priemonės Jums labiausiai atrodo priimtinos – siūlome jas pirkti tik iš patikimų prekybos vietų. Blogiausia, kai ieškoma ten, kur siūlomi gaminiai dažniausiai labai pigūs. Tokiu atveju negalite žinoti ką įsigijote, ar tai veiks ir ar apskritai neturės neigiamo poveikio šuniui. Natūralu, kad skelbimų portaluose pateikiami gaminiai neturi garantijos. O tai galiausiai kelia abejones ne tik dėl kokybės, tačiau saugumo apskritai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *