Virtuvės tendencijos 2016 (III dalis)

Kokie dar virtuves baldai yra itin madingi šiais metais? Jau sužinojome, kad į virtuves bus galima integruoti senovinius skardinius gartraukius, o kas dar naujo dizaino srityje? Apsilankykite Domus galerijoje ir sužinokite daugiau stiliaus naujovių. O taip pat – kviečiame skaityti paskutinę dalį apie virtuvės interjero tendencijas.

Gyvūnų virtuvėle

Ilgą laiką gyvūnams skirtas maitinimosi blokas būdavo slepiamas nuo žmonių akių. Stengiamasi šuns ar katės dubenėlius kuo labiau įsprausti į kampą, kad tik niekas nematytų ir nežinotų, jog kažkur tokie yra. Tačiau štai šiais metais žmonių virtuvėje svarbiu akcentu ima darytis ir gyvūnų virtuvė. Tegul dubenys matosi gerai, tegul turi savo gražų dizainą. Šalia netgi turėtų būti atvira lentyna su gyvūnų maistu.

Virtuvė kaip šiuolaikinis menas

GalerijaDar viena tendencija, su kuria virtuves baldai tampa visiškai ekscentriški. Jeigu nueitumėte į šiuolaikinio meno ekspozicijas, pamatytumėte daug keistai ir įdomiai atrodančių eksponatų. Dažnai jie neturi funkcijos, tik yra vizualiai keisti. Eksponatas tarsi turėtų turėti savo funkciją ( nes kiti, kurie nėra menas, turi), tačiau šiuolaikiniame mene jis atlieka tik estetinę funkciją. Tad ir virtuvės išplanavime atsiranda pamažu tokio nefunkcionalaus estetizmo. Gali atrodyti keista, bet pabandę nenusivilsite. Pamatysite, kaip tai neįprastai malonu, kada gražūs šiuolaikinio meno aspektai tampa ir interjero dalimis.

Fermerių stiliaus virtuvė

Languota staltiesė, medinis stalas ir suolas, šerno galva ant sienos – tai, fermerių virtuvė. Ir jeigu ilgą laiką tokios jos šalindavotės, neidavote į tokias užeigas vos pamatę per langą viduje esant šerno galvą arba languotą staltiesę, tai netikėtai šis interjero stilius virtuvėje ima reikšti puikų toną bei būti vadinamas moderniu interjeru. Fermerių stiliaus virtuvė – kažkas, kas įgauna naują vertę. Jeigu jums visada patiko toks stilius, tuomet pasisekė – jūsų aukso amžius atėjo, dabar galėsite sakyti, kad turite madingiausią virtuvę, ir tai bus ties.

Ketaus detalės

Dar vienas dalykas, ateinantis į madą – tai sunkaus ir brangaus metalo (ketus) detalės virtuvėje. Puikiai derės ir prie to skardinio gartraukio. Kur gali būti naudojamas juodas ketus? Kriauklei, čiaupui, rankenoms, svirtelėms. Tai – dar viena senovės forma, dabar ateinanti pas jus tiesiai į namus.

Atviros lentynos

Neslėpkite daugiau savo manų kruopų tamsiose lentynų gilumose. Dabar madingos atviros lentynos kaip parduotuvėje. Ir gražu, ir praktiška – nesiveis maistinės kandys, kurios taip mėgsta drėgnas ir tamsias saugias vieteles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *