Vilkiko vairuotojo darbas – pavojingas, bet įdomus

Pasidairę po https://www.truckfind.lt gal ir jūs užsinorėtumėte dirbti vilkiko vairuotoju? Tai – atsakingas darbas, kuriame yra ir įdomumų, ir sunkumų.

Daugiau pavojų būdavo seniau

Dalys sunkvežimiamsKaip sako Romas, kuriam naudoti vilkikai yra įprasta gyvenimo dalis, seniau būdavo daugiau pavojų, nes būdavo ir daugiau spaudimo iš darbdavio. Kadangi reikalavimas būdavo privalomai iki tam tikro laiko nugabenti krovinį. O pakeliui gal kokia spūstis, kelio remontas, avarija, dar kažkas, kas tave priverčia delsti, lieka mažiau laiko nuvažiavimui. Tada ir greitį viršydavo, ir nemiegoję vairuotojai su vilkikais lėkdavo. Ir tas būtent suteikdavo daug tos rizikos. Kaip sako, dabar tokios situacijos jau nėra, kadangi visuose automobiliuose yra sekimo įranga. GPS sekimas užtikrina sklandumą, o vairuotojas privalo pailsėti. Administracija mato ir fiksuoja, kur kada ir kiek yra sustojama, ir dėl to vilkiko vairuotojas turi išbūti tą laiką kažkur sustojęs, miegoti. Jeigu tai vilkikas, kurį aptarnauja tik vienas vairuotojas. Kai kada naudoti vilkikai į ilgesnes keliones važiuoja dviese, tuomet vairavimas gali vykti nenutrūkstamai. Vienas miega, kitas vairuoja. Ir atvirkščiai. Jeigu tai vyras ir žmona – tai jie visos kelionės metu saugos vienas kito miegą, bet šiaip negalės pabendrauti.

Tenka pakeliauti po įvairias vietas

Vilkikų vairuotojai paprastai didžiausiu privalumu įvardina galimybę laisvai keliauti po įvairias šalis. Juk kelionės dabar vis dar yra tas dalykas, dėl kurio žmonės labiausiai nori pataupyti pinigų. Visi nori bent kažkiek pakeliauti, pamatyti pasaulio, net jeigu tai pavojinga. Anksčiau tai nebuvo labai populiaru, tačiau dabar yra tikra kelionių karštinė. Tad vilkikų vairuotojams nereikia sukti galvos, kaip susitaupyti pinigų kelionėms – akivaizdu. Jie nuolatos keliauja po įvairias vietas.

Kokie didžiausi kelionių pavojai?

Paklausti vairuotojai apie tai, kokie tyko kelionėse pavojai, sako, kad įvairūs, bet populiariausi, kaip ir keliaujant su kita transporto priemone. Tai bet kokie eismo įvykiai. Aišku, keliaujant kalnuotomis, slidžiomis ar tiesiog nežinomomis vietovėmis, ta eismo įvykių rizika tik sustiprėja. Taip pat pavojinga kartais važiuoti tam tikruose regionuose dėl apiplėšimų, bet vis tiek Europa dar yra gana saugi šalis.

Kartais sunku parinkti sveiką mitybą

Taip pat vilkikų vairuotojai priduria, kad tikra tiesa, jog būna labai sunku ir dėl mitybos. Tiesiog taip pasitaiko, kad sudėtinga mityba gali nulemti vėliau padidėjusį cholesterolį ir kitas problemas. Sėdimas darbas irgi prideda savo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *