Vienose prekybinėse patalpose – skirtingos parduotuvės

Prekyba KauneAtėjo metas pakalbėti apie tai, kam yra reikalinga dažniausiai prekybinių patalpų nuoma Kaune ar kituose miestuose. Imkime Kauną ir imkime kokį nors prekybinių patalpų pasažą bei pažvelkime, kas čia įsikūrę. Paminėsime tipines parduotuvėles, kurios galiausiai užpildydamos nedidelius ofisus ir prekybines patalpas be langų, sudaro tiesiog tam tikrą prekybos centrą.

Vaistinės

Galima pastebėti, kad jeigu prekybinės patalpos beveik neturi langų, tai vitrinos ir langai yra prie pat įėjimo. Ir šią erdvę labai mėgsta užsiimti tinklinės ir neblogai gyvenančios vaistinės. Ką tai rodo? Galbūt tai išduoda tai, kad šios įmonės turi didesnį pelną nei kokia naujai įsikūrusi bandomoji gėlių parduotuvėlė, ir gali išsipirkti tokias patalpas, kurios būtų geriau matomos visiems ir iš toliau. Jau pro langą pamatysime ir per vitrinas regėsime, kaip yra pardavinėjami ir perkami vaistai, ir čia eidami gal prisiminsime, kad ir mums kažko iš vaistinės gal reikia vėl.

Kirpykla

Nors vadiname tai prekybinėmis patalpomis Kaune, tačiau neretai jose įsikuria ir kirpyklos, grožio salonai. Aišku, tada tokiose vietose tenka daugiau investuoti į priežiūrą, į aplinkos apdailą. O dar kartais ir reikia, pavyzdžiui, atsivesti ten vandentiekį, nes tik tokiu atveju pavyksta, tarkime, išplauti galvą. Tačiau aišku yra ir daugiau pardavimams ir komercijai skirtų patalpų, kuriose visgi šie poreikiai taip pat yra labai reikalingi, ir iš tiesų vanduo ten gali būti atvedamas, ir yra atvedamas.

Odontologijos kabinetas

Priklausomai nuo to, kokia tai bendra ofisų virtinė, galima ten rasti ir įsteigtą odontologijos kliniką. Nors galbūt norėsis saugesnės aplinkos, kur būtų geresnė garsų ir kvapų izoliacija, visgi tuo pasirūpinančios įmonės nusiperka patalpas, jas labai gerai izoliuoja ir ten įkuria dantisto kabinetą, kadangi tokiose vietose tikisi didesnio lankytojų srauto.

Dėvėtų drabužių butikas

Populiarėjantis parduotuvių tipas – tai dėvėtų išskirtinių prabangiai atrodančių drabužių parduotuvėlė, kuriai taip pat gali tikti net ir neįmantrių prekybinių patalpų nuoma Kaune. Tačiau čia kainos neretai prasilenkia su realybe, ir jeigu taip ir būna, tuomet dažniausiai žmonės ieško kitų parduotuvių, kur apsipirkti, gal už tą pačią kainą siunčiasi prekes iš Kinijos ir pan.

Užkandinė

Na ir jeigu čia jau tokie žmonių srautai ir daug parduotuvių, tai visada bus žmonių, kurie bus išalkę. Pradedant pačiais prekybininkais ir vietos darbuotojais, einant, aišku, prie lankytojų. Tad nieko keisto, jeigu tokioje vietoje įsikurs ir kokia nors puiki užkandinė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *