Vienos mašinos istorija

Prieš perkant seną Volvo automobilį net nešovė į galvą, kad jau po kelių savaičių nuo mašinos pirkimo, po visą Lietuvą bus paieškomos trūkstamos ir reiklaingos autodalys. Kad jų reikės jau taip greitai ir teks ieškoti, kur gauti. Bet apie viską nuo pradžių.

Mašinos reikėjo darbams

Dalys automobiliamsKaip pasakoja Volvo įsigijęs Dovydas, mašinos reikėjo darbams, nes dirbant aplinkos priežiūros srityje savarankišką darbą, dažnai prireikia tokių dalykų. „Reikia, būna, nusivežti ir savo įrankius, ir kartais statybinių medžiagų, jeigu nori savininkai, kad kokią malkinę pareklamuotum. Taip pat būna ir taip, kad žoliapjovę kokią turi vežtis. Aplinkos tvarkytojų darbas dabar labai reikalingas, bet turi turėt galimybes atsivežti savo įrankius, reikalingus darbui. Kitaip tu negali normaliai dirbti. Taigi, mašinos tam ir reikėjo. Pirkau Volvo, nes buvau girdėjęs, kad tai tiesiog neužmušama mašina. Tačiau nusipirkus ir pravažiavus porą šimtų kilometrų, pasimatė, kad rūksta juodi rūmai iš duslintuvo. Tada paaiškėjo, kad su ta mašina yra kažkokia problema, gal net reikės keisti autodalys“, – pasakoja vyras.

Diagnostika, gedimai ir taisymai

Kai pasimatė tokios problemos, automobilį tuojau pat teko vežti į garažus, kur meistrai galėjo apžiūrėti bei pasakyti, kas negerai. O negerai buvo tai, kad tas automobilis buvo kaip reikiant pagedęs, tačiau pardavėjas sugebėjo tai nuslėpti, įpildamas specialaus skysčio į variklį. Tam skysčiui nustojus veikti, iškart pasimato, kad yra sulaužyta automobilio turbina, daug kitų problemų. Dėl apgavystės neliko ką ir apkaltinti, teko galvoti, ką daryti toliau. „Tuomet meistrai siūlė nusipirkti naują turbiną. Tai tos autodalys, kurios dažniausiai ir sugenda automobiliui ir paskui jau gali taisyt netaisęs, reikia keisti. Čia yra šitų „Volvo“ bruožas. Būtent tokie defektai ir gedimai. Taigi, mes ėmėme ieškoti tokių autodalių, ir lengviausia rasti buvo jas internete. Pamatėme, kad tikrai patogu specialioje autodalių parduotuvėje užsisakyti tą naują turbiną ir tada pakeisti. Kurį laiką laukėme, mašina stovėjo servise, o paskui buvo gauta dalis, ir mašina sutvarkyta. Aišku, visiems buvo šiek tiek skaudu, kad tai kainavo papildomą sumą. Vėliau dar ir padarėme kelis kitus patvarkymus. Keitėme ratus, tvarkėme važiuoklę ir netgi keitėme variklio diržą. Nes, kai jau esi viską susitvarkęs, norisi, kad iki galo viskas tikrai ir veiktų, ir kad nereikėtų kaskart bijoti, kad bus kažkas negerai“ – sako vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *