Vestuvių filmavimas – operatoriaus pasirinkimas jūsų vestuvėms

Nors dažniausiai žmonės tuokiasi vasarą, tačiau pasitaiko ir tokių, kurie žiedelį ant piršto užmauti nori žiemos metu. Tiems, kam kliūva vestuvių filmavimas ir fotografavimas, tokie eksperimentai visai patinka. Juk nuotraukos vasarą gamtoje, visada tose pačiose vietose, jau darytos šimtus kartų, o štai fotografijos žiemą yra retenybė.

Vestuvių estetika žiemą

Vestuvių filmavimasKuo ypatinga žiema ir vestuvių filmavimas žiemos metu? Aišku, šalta, ir tą jaučia visi. Tiek besituokiantys, tiek svečiai, tiek visi, kas aptarnauja šventę. Prie -20 šalčio aparatūra ima veikti sunkiau arba išvis praranda savo sugebėjimus, todėl čia darbuotis jau gali tik labai geri vestuvių fotografai, turintys aukščiausio lygio techniką ir mokantys priversti ją veikti šaltyje. Kai tai įveikiama, tada galima tikėtis pačių gražiausių kadrų ir pačių sėkmingiausių vestuvinių filmų. Laidotuvės turi visiškai juodą estetiką, o vestuvės priešingą – baltą.Visgi, ten kur balta, tik balta nebūna. Nuotaka su balta suknele, jaunikis su juodu kostiumu, žmonės pasipuošę dažnai juoda spalva, kartais kokia nors kita ryškesne. Jeigu pasitaikė graži snieguota žiema, tada laukia daug šventinių kadrų, pusnyse viskas atrodo švariau. Sniego spalvos tarsi sterilizuoja visą žemės netvarką, užkloja pasaulį gražia balta paklode. Todėl ir yra taip gera gražią saulėtą žiemos dieną tokiame baltame fone daryti nuotraukas, tarsi pačioje prabangiausioje foto studijoje. Tuomet viską sukomponuoti galima taip, kaip moka fotografas, viskas priklauso nuo jo. Ypatingai gražu bus ir tokios nuotraukos, darytos nespalvotai.

Vestuviniai kadrai vasarą

O dabar palyginkime, kaip vestuvių filmavimas ir fotografavimas atrodo vasarą. Visų pirma – bus kokia 80 proc. daugiau nuotraukų būtent vasariniame ar pavasario fone, negu žiemą. Kažkas susituoks ir rudenį, bet dažniausiai bus pasirinkta vasara. Nesunku suprasti, dėl ko. Žiemą per šalta rodyti kokias tik nori madas, taip pat žiemą per šalta ir visiems vaikams, kurie dalyvauja vestuvėse, nuotakai šalta. Be to, atkrenta tokios pramogos, kaip pasiplaukiojimai upe, pasijodinėjimai žirgais ir ilgas pasivaikščiojimas ar net šventimas gamtoje. Taigi, vasara suteikia daugiau laisvėsir… suvienodina vestuves. Dažniausiai galima matyti nuotakas ir visą palydą besifotografuojant ant piliakalnių (Kernavėje, Merkinėje ir kitur), taip pat kadrus darančius žmones pievose tarp gėlių, kur nors prie upelių, jeigu yra gražių žydinčių laukų – tai tuose laukuose. Neišvengiamai atsiranda ir nuotraukų ant Palangos tilto, prie jūros, o taip pat ir kitose įžymiose Lietuvos vietose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *