Kur mus stebi kameros

Nebūtinai slaptos sekimo kameros, bet ir viešos stebėjimo kameros mus iš tisų stebi labai dažnai. Todėl, kai dingsta be žinios žmogus, yra siekiama susirinkti kuo daugiau vaizdo įrašų ir pagal juos atrinkti, kur žmogus keliavo.

Automobilių kameros

Slaptos sekimo kamerosKai dingsta žmogus, yra prašoma vairuotojų, kurie važiavo galimai toje vietoje,kur tas žmogus buvo, peržiūrėti savo kamerų įrašus arba tiesiog perduoti policijai. Kuomet yra surenkama įtartinos informacijos, tuomet automobilių kameros gali padėti surasti žmogų ar bent nustatyti jo kryptį. Tačiau pagalvokite ir apie tai, kad jūs iš tiesų esate nuolatos filmuojami, jeigu esate kažkur, kur važinėja automobiliai. Jų kameros įjungiamos ne tik retais atvejais, kai kažkas įdomaus vyksta. Vaizdo registratoriai filmuoja visą laiką, kad esant incidentui, būtų lengviau pasakyti, kas kaltas, ir kodėl viskas įvyko.

Viešose miesto erdvėse

Dar vienas dalykas, tai viešosios miesto erdvės. Jeigu tai didesnis miestelis, kameros paprastai įrengiamos tokiose vietose kaip aikštėse, parkuose, prie svarbesnių paminklų, gėlynų. Šiais laikais stebėjimo vaizdo kameros jau nėra toks brangus dalykas, kad nebūtų galima jų nusipirkti. Žinoma, tai irgi daroma pagal poreikį. Jeigu miestelis labai tvarkingas, viskas jame gerai, tai ir tų kamerų gali visai neprireikti.

Parduotuvėse

Taip pat visi puikiai žinome, kad kameros daug ką filmuoja ir parduotuvėse. Tai tiesiog reikalinga saugumo sumetimais, norint, kad parduotuvėje niekas nieko nepavogtų nei dieną, nei naktį. Kameros iš tiesų dažniausiai padeda nustatyti tuos, kas ką pavogė, ir tai padaroma labai lengvai. Jeigu vagių veidai puikiai matosi, kaip ir jų atlikti veiksmai, o policija jų surasti pati nepajėgia, skelbiama didesnė paieška, ir žmonės dalijasi socialiniuose tinkluose vaizdo įrašu, ir prašo vieni kitų atpažinti vagis.

Prie privačių prabangesnių namų

Dar viena vieta, kur yra filmuojama vaizdo kameromis – netoli įvairių namų. Žinoma, tai galioja būtent prabangesniems namams, geresnėms vietoms, kur žmonės yra tiesiog labiau suinteresuoti saugumu. Jeigu namas itin prastas, nieko gero nėra viduje, tai ir vogti yra mažai ką. Tačiau, kuomet namas tikrai prabangus, tada ir dalykų, kurie galėtų būti vagiami, daugiau. Taigi, tokie žmonės patys imasi saugumo priemonių. Įstato kameras. Sumontuoja jas ir ne tik jas. Taip pat sumontuoja ir signalizacijas. Apsitveria sklypą, įdeda gerus vartus. O kieme dar ir paleidžia šunį bei ant vartų užkabina informaciją apie tai, kad galite būti filmuojami, stebimi, aploti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *