Šiek tiek apie įdegį

Nors pavasaris ilgai delsęs visgi pasirodė, tikrasis įdegio sezonas bus vasara, kada visur pasipils rusvos spalvos žmonės. Vieniems tapti rusvais padės natūrali saulė, kitiems padės tik soliariumo kremai, kuriais išsitrynus bus galima pajusti tikrąjį įdegį. Ir nors apskritai medikai apie įdegusį kūną kalba dažniausiai tik negatyviai, tačiau mums gal ir verta pakalbėti ir iš teigiamų pusių.

Soliariumas ar natūralus įdegis?

SoliariumasNesvarbu, ar rinksitės soliariumą, ar deginimąsi gamtoje, visada turėtų būti naudojami kokybiški soliariumo kremai, apsaugantys nuo UV spindulių. Saulė yra draugiška, kai jos gauname saikingai. Akivaizdūs ir pirmiausia pasimatantys jos poveikio padariniai, kurių nepageidaujame – tai baisus ir per stiprus įdegis, kurį mes deja kartais gauname, nors gal jo ir nenorime. Tačiau kartais būtų geriau ir be to įdegio apsieit, jeigu nudegame taip, kad paskui lupamės it virta morka. Įdegio kremai yra geri tuo, kad jie apsaugo nuo to perdegimo, taip pat leidžia bent šiek tiek tolygiau įdegti.

Kai verda diskusija ir lyginama, kas geriau, ar soliariumas, ar saulės įdegis, vienareikšmio atsakymo nėra. Balto kūno šalininkai smerkia bet kokį deginimosi formatą, nes tai, anot jų, kenkia žmogui ir jo kūnui, odai. Na o tie, kas nori žūt būt įdegti, tik palaiko tokius dalykus. Taigi, pasakyti, kas iš tiesų geriau, yra sunku. Svarbu atminti, einant į soliariumą, kad reikia dėvėti apsaugas veidui, teptis kremais ir taip pat rinktis, kad ir brangesnį soliariumą, tačiau naujesnį ir saugesnį, o ne kokį nors itin seną, kuris savo kepinimo metu užsidegtų.

Kokius kremus rinktis?

Dažniausiai nuėję į soliariumą, jus pasirinkta ne tik įdegusi administratorė, bet ir įvairūs soliariumo kremai. Jums belieka išsirinkti, kokio visgi to kremo jūs norėtumėte. Mat, jeigu to nepadarysite, tai išsirinksite bet ką, arba jums paduos, kas brangiausia. Kremai, žinoma, yra skirstomi pagal paskirtis. Pavyzdžiui, vieni jie tik apsaugo nuo įdegio, kiti leidžia pajusti, ką reiškia bronzinis įdegis, ir t.t. Tiesa, geriausia tą kremą iš anksto užsisakyti internetu, mat tuomet nereikės daugiau nieko daryti, kad kremą turėtumėte. Jau jį turėsite ir viskas. Nereikės pirkti soliariume kaskart ir mokėti tris kartus brangiau. Na o atsisiųsti soliariumo kremą iš interneto pagal savo reikalavimus dabar itin paprasta. Įdegis pagal odos tipą turėtų būti vienas iš kriterijų, pagal kurį ir rinksitės, kurį soliariumo kremą būtų verta pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *