Šampūnai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Šampūnų pasirinkimu šiandien tikrai negalime skųstis – jų tikrai nemažai galime rasti ir įprastose maisto prekių parduotuvėse, irr kosmetikos parduotuvėse, taip pat ir vaistinėse ar internete. Ir vis dėlto, didelis pasirinkimas kartais suklaidina, ir ne visada pavyksta išsirinkti tinkamiausią šampūną. Taigi, kokie šampūnai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu?

šampūnaiŽinoma, viskas priklausys ir nuo jūsų plaukų tipo. Galime rasti šampūnų riebiems, sausiems, dažytiems ir normaliems plaukams. Į tai atkreipti dėmesį tikrai svarbu, nes kas tinka riebiems plaukams, tikrai netiks sausiems ar normaliems plaukams.

Labai svarbu išmokti atkreipti dėmesį į tai, kas rašoma šampūnų etiketėse. Reikėtų vengti kai kurių šampūnų sudedamųjų dalių, nes jos gali tik laikinai sudaryti įspūdį, jog šampūnas pagerina plaukų būklę. Deja, po kurio laiko pastebima, kad plaukų būklė dar labiau suprastėjo, ir ne visada suvokiama, kodėl taip nutiko. Šiandien vislabiau rūpinamasi ekologija, tad ieškoma ir tokių šampūnų, kurių sudėtis būtų kuo natūralesnė. Svarbu žinoti tai, kad natūralus ir ekologiškas šampūnas tai tikrai nėra tas pats – ekologiški šampūnai yra sertifikuoti, ir jų gamybosprocesas yra griežtai kontroliuojamas. Deja, natūralūs šampūnai ne visada būna pagaminti vien tik iš natūralių medžiagų, ir kartais nutinka taip, kad vienintelė natūrali sudedamoji dalis yra vanduo… Taigi, norint įsitikinti, kad šampūno sudedamosios dalys yra tikrai natūralios, vertėtų pasigilinti į tai, kas rašoma etiketėje.

Ruošiantis kažkur išeiti ir puošiantis, plaukai gana dažnai garbanojami arba tiesinami, o taip pat ir džiovinamifenu. Tai, be abejo, kenkia plaukams, todėl nevertėtų pamiršti karts nuo karto naudoti plaukų kondicionierių, o taip pat palepinti plaukus kauke ar nenuplaunamu kondicionieriumi. Tai gali padėti atstatyti plaukų būklę, ir plaukai atrodys kur kas žvilgesni ir bus sveikesni.

Kartais manoma, kad reikėtų plaukų šampūną keisti kas mėnesį, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Jei atrasite tokį šampūną, kuris tikrai tiks jūsų plaukams, galėsite jį naudoti neribotą laiką. Taigi, ieškokite ir tikrai atrasite tokį plaukų šampūną, kuris jūsų plaukams tiks geriausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *