Kuo papildai sportui jums gali būti naudingi?

Milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja papildus sportui tikėdamiesi pagerinti savo sveikatą, numesti svorio ar priaugti raumenų. Papildai sportui jau yra tapę nepaprastai populiarūs tarp treniruoklių salėse besilankančių žmonių. Žmonės besidomintys fitnesu ir jėgos atletai dažniausiai renkasi tokius priedus, kurie padeda pagreitinti raumenų augimą ir padėti pasiekti efektyvesnių rezultatų. Kadangi sportuojant labai svarbi mityba, todėl siekiama kontroliuoti suvartojamą maistą, valgyti daugiau baltymų, vartoti baltyminius maisto papildus.

Kokią naudą teikia proteinas?

Proteinas, kitaip dar vadinamas baltymais, yra viena svarbiausių maisto medžiagų. Jis padeda užsiauginti raumenis, bei palengvina jų atsistatymą po treniruočių ar traumų. Proteinas gali būti gaunamas tiek iš gyvūlinės, tiek iš augalinės kilmės produktų. Kartais kaip alternatyva maisto produktams gali būti ir proteino milteliai. Proteino milteliai, kurie yra tiekiami kokteilių, batonėlių ar kapsulių pavidalu yra vienas populiariausių papildų, padedančių greičiau ir efektyviau užsiauginti raumenis. Be to, kad proteino papildai gali padėti greitinti progresą sporto salėje, jie taip pat padeda greičiau atsistatyti po treniruočių, geriau jaustis, suteikia energijos, stiprina imuninę sistemą.

Patarimai vartojantiems proteino papildus

Kuomet vartojami papildai sportui reikėtų atsižvelgti į tam tikras rekomandacijas. Visų pirma, renkantis proteino papildus atidžiai perskaitykite informaciją apie juos, vartokite tiek, kiek nurodoma ant pakuotės. Kadangi kiekvienam žmogui reikiamas baltymų kiekis gali būti labai individualus, todėl apsiskaičiuokite jums reikiamą proteino kiekį arba pasitarkite su mitybos specialistais. Nesitikėkite, kad proteino milteliai visą darbą atliks už jus, kad užsiaugintumėte raumenis turite įdėti daug darbo sporto salėje. Taip pat labai svarbu suprasti, kad proteino papildai negali visiškai pakeisti maisto, tačiau keletą baltyminių patiekalų dienoje galima pakeisti baltyminiais kokteiliais.

Energy-mix.eu aukščiausios kokybės papildai sportui

Energy-mix.eu parduodami aukščiausios kokybės proteino kokteiliai. Jie išgaunami specialiomis sąlygomis, siekiant kuo labiau išsaugoti baltymą, jį pažeidžiant tik minimaliai. Energy-mix.eu proteinas sudarytas iš visų svarbiausių aminorūgščių, turi vitaminų ir mineralų. Jeigu netoleruojate gliuteno šie papildai jums puikiai tiks, todėl, kad jų sudėtyje nėra nei gliuteno, nei GMO. Vartodami Energy-mix.eu proteiną jūs greičiau atsikratysite riebalų, užsiauginsite liesos raumeninės masės, pagreitės medžiagų apykaita, sumažės alkio jausmas, sustiprės kaulai ir imunitetas. Tinka vartoti ir sportuojantiems, ir norintiems savo mitybą baltymais papildyti žmonėms. Jeigu ieškote greito, skanaus ir paprasto būdo suvartoti reikiamą baltymų kiekį, rinkitės Energy-mix.eu proteino kokteilius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *