Prancūziški kvepalai: kokius rinktis?

Prancūziški kvepalai jau nuo seno bene labiausiai vertinami. Tai dažnai siejama ne tik su prabanga, bet ir su estetika bei elegancija. Kvepalų pasirinkimo gausa dabar tikrai negalime skųstis, ir tai ne visada palengvina mūsų pasirinkimus: juk iš tokios gausybės išsirinkti tinkamiausius gali būti dar sudėtingiau. Taigi, kaip vertėtų rinktis kvepalus?

prancūziški kvepalaiVisų pirma, vertėtų apgalvoti, kokie kvapai jums atrodo artimiausi. Kvepalai paprastai skirstomi į kelias pagrindines kategorijas pagal kvapus, taigi, įvertinkite, kuri kvapų rūšis jums artimiausia, ir, tikėtina, kad tai padės jums kvepalus išsirinkti paprasčiau.

Dažniausias aromatas – gėlių kvapo. Šie kvapai gana dažnai maišomi su vaisių aromatais, ir tai padeda išgauti dar puikesnį aromatą. Jei planuojate įsigyti gėlių kvapo kvepalus, apsvarstykite, kokie gėlių aromatai jus žavi labiausiai – rožių, pakalnučių, našlaičių ar kiti kvapai. Tokie aromatai pasirenkami dažniausiai, ir visai ne be reikalo, juk tai – tiesiog klasika.

Rytietiški aromatai taip pat ganėtinai populiarūs. Šie kvapai gana dažnai primena įvairius prieskonius, pavyzdžiui, vanilę ar cinamoną. Jei šviežių kepinių kvapai jus vilioja labiausiai, tikėtina, kad ir tokie aromatai jums tikrai patiks.

Žalumynų aromatai taip pat vieni dažnesnių. Gana dažnam jie asocijuojasi su gaiva ir švara, taigi, įvairių žalumynų kvapai gali patikti net ir didžiausiems pedantams. Miško ar pievos aromatas gana dažnai primena vasarą ir kelia asociacijas su laisve, taigi, tokie kvapai puikiai tiks dienai, nes yra pakankamai lengvi ir gaivūs.

Žinoma, kvepalų kvapų rūšių gali būti tikrai nemažai, tačiau šios kategorijos pasirenkamos dažniausiai. norint išsirinkti pačius geriausius kvepalus, taip vertėtų atkreipti dėmesį ir į kvepalų kvapo koncentraciją – kuo ji didesnė, tuo ilgiau paprastai išsilaiko kvapas. Nors kartais baiminamasi, kad kvepalai, perkami internetu, nepateisins lūkesčių, tačiau gana dažnoje internetinėje kvepalų parduotuvėje galite rasti išsamius kvepalų aprašymus, o taip pat ir palyginimus, į kokius kitus kvepalus jie yra ganėtinai panašūs. Jei turite savo mėgstamiausius kvepalus, tokiu atveju išsirinkti tikrai nebus sunku, ir pavyks sutaupyti pinigų, nes pirkti kvepalus internetu paprastai yra kur kas pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *