Plastinė chirurgija: ar krūtinės implantus reikia keisti ir kas gali nutikti jiems įplyšus?

Krūtų didinimas yra viena iš populiariausiu procedūrų su kuriais susiduria plastikos chirurgai. Nors ir šiuolaikiniame pasaulyje dominuoja natūralumas, tačiau vis dėlto atsiranda žmonių, kuriems vis norisi padailinti tam tikrus krūtinės linkius. Žinoma, visa tai galima atlikti ir ne tik su implantų pagalba, bet ir pasinaudoti kitas reikiamas priemonės, kurios suteikia natūralios krūtinės vaizdą.

Kokios dar galimos krūtų korekcijos operacijos?

Plastinė chirurgijaDauguma žmonių vis dar mano, kad, kas susiję su plastine operacija, viskas orientuojasi į krūtinės didinimą kartu su implantais. Tačiau dabartinė medicina yra žymiai labiau ištobulėjusi, todėl vien implantais apsiriboti nereikėtų. Su estetine plastine chirurgija yra siejama krūtų mažinimo, krūtų asimetrijos korekcijos, krūtų rekonstrukcijos ir kitos krūtų korekcinės operacijos. Net ir toms pacientėms, kurios turi onkologinių ligų, plastikos chirurgai padeda atkurti (po naviko panaikinimo) norimą krūties formą.

Vis labiau dėmesio susilaukusi procedūra yra krūtų pakėlimas, kuris gali suteikti jums norimus rezultatus. https://grozioakademija.lt/paslauga/krutu-pakelimas/ siūlo puikias sąlygas ir profesionalius chirurgus, kurie jūsų svajonę pavers realybe!

Kokios krūtų didinimo tendencijos vyrauja šiai dienai?

Kažkur prieš 10 metų vyravo didesnių krūtų mada, kurios net turėjo savybę būti kuo mažiau natūraliomis. Žinoma, pasaulis nuolat keičiasi, todėl šiuolaikinėje visuomenėje vis labiau atsigręžiama į natūralumą. Šiai dienai retai pasitaiko atvejų, kai pacientas nori išties milžiniškos krūtinės. Na, o ir patys pacientai dažniau būna tokie, kurie turi labai maža krūtinę ir dėl to jaučia psichologinį ir net fizinį diskomfortą. Taip pat ir moterys, kurios yra neseniai maitinusios krūtimi ir forma yra itin pakitusi. Norint susigrąžinti arba susikurti norimas formas – https://grozioakademija.lt/paslauga/krutu-didinimas-implantais/ jums gali padėti! Juk kurti grožį kartu yra žymiai smagiau nei vienam.

Ką daryti, jeigu implantas plyšo?

Pirmiausiai tai turi nutikti esant kažkokiai, tarkime: autoįvykis. Suplėšius implantą, silikoninis gelis tikrai neišbėga, o ir pavojaus organizmui nekelia. Vis tik atsitikus tokiai situacijai, reikėtų nedelsti ir kreiptis į savo chirurgą, kuris greitu metu atliks rekonstrukciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *