Riebalų nusiurbimas: mitai, kuriais nereikia tikėti

Pilvo riebalų šalinimasRiebalų nusiurbimas dažniausiai suvokiamas kaip tinginiams skirta operacija, kurie nori susitvarkyti su savo antsvoriu ar visišku nutukimu. Kol daugelis galvoja, kad būtent ši priežastis paskatina žmones tokiai procedūrai ryžtis, viskas yra kiek kitaip. Ko daugelis nežino apie šią operaciją yra tai, jog tai tikrai ne tinginiams skirtas dalykas. Nenorintiems rūpintis savo svoriu, sveika gyvensena ar neturintiems valios susilaikyti nuo persivalgymo, niekas šios operacijos atlikti negalėtų. Visų sričių, o ypač pilvo riebalų šalinimas yra atliekamas tik tiems, kurių kūno masės indeksas yra visiškai normalus arba turi tiek šiek tiek antsvorio. Visais kitais atvejais tokia operacija neatliekama, nebent natūraliai numetama tiek svorio, jog būtų galima riebalus pašalinti. Dažniausiai riebalų nusiurbimas atliekamas kai niekaip nepavyksta susitvarkyti su riebalų sankaupomis tam tikrose vietose. Kartais įvairios pastangos gali būti bevertės, nes tai tiesiog genetikoje užfiksuotas reikalas. Taigi, susipažinkite su labai dažnais mitais apie riebalų nusiurbimą.

Be to, kad daugelis galvoja, jog tokia operacija skirta nutukusiems ar tingintiems sportuoti, taip pat tikima, jog riebalus nusiurbus jie labai greitai sugrįš, nes tokio tipo operacijos visiškai neveiksmingos. Deja, taip mąstyti nereikėtų, nes tai visiška netiesa. Tarkime, jei atliekamas pilvo riebalų šalinimas, nereiškia, jog efektas bus laikinas, jei sugebama prisižiūrėti svorį. Žinoma, jei pradedate natūraliai valgyti per daug, nesportuojama, tuomet riebalai auga visiems, tad ir po operacijos jie gali ir vėl ataugti. Jei svorį stengiamasi palaikyti, tuomet riebalai iš niekur patys neatsiranda. Kai kurie taip pat tiki, kad po operacijos toje vietoje išvis riebalai niekada nebeužaugs, bet vėlgi – tai priklausys nuo gyvenimo būdo. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Taip pat verta žinoti, jog pilvo riebalų šalinimas ar nusiurbimas kitose vietose atliekamas ne tik žiemos metu, kaip kai kurie galvoja. Temperatūra vasaros metu Lietuvoje nebūna itin aukšta, todėl atlikti tokio tipo operacija galima bet kuriuo sezonu. Maždaug du mėnesius po operacijos yra vilkimi kompresiniai drabužiai, jog oda susitrauktų ir kūno kontūrai atrodytų dailiai. Vasaros sezonu daugeliui tai gali pasirodyti labai nepatogu, tačiau itin daug problemų tai tikrai nesukelia. Taigi, kiekvienas gali pasirinkti metų laiką, kuris jiems patogesnis operacijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *