Penkios tiesos apie krūtų didinimą, kurių nežinojote

Krūtų didinimas yra vienas iš tų temų, apie kurias garsiai ir viešai vengiame kalbėti. Galbūt todėl, tai mitais apipinta sritis. Pabandykime sugriauti penkis gajausius ir neteisingus stereotipus.

Krūtų didinimas ir maitinimas

Nors ir rekomenduojama krūtų didinimo operacijos atsisakyti jeigu artimiausiu metu planuojamas nėštumas ir šeimos pagausėjimas, krūtų didinimas vaiko maitinimui, ilgalaikėje perspektyvoje, įtakos neturi.

Kita vertus, kelias dienas po krūtų operacijos (https://plastimeda.lt/krutu-didinimas/) nėra rekomenduojama skristi lėktuvu. Nes implantai reaguoja su staigiu slėgio pasikeitimu. Praėjus pooperaciniam periodui skraidyti galima.

Didesnės krūtysKrūtys po operacijos atrodo natūraliai

Deja, daugelis vyrų vis dar viešai deklaruoja, kad jiems svarbu natūralumas. Pasigavusios, tą giesmelę gieda ir moterys. Rodos, plaukų dažymas arba nagų klijavimas būtų pats natūraliausias prigimtinis procesas.

Vis dėlto, neteko matyti vyro, kuris neatsigęžtų į nueinančią padažytais plaukais, parusvinta oda, putliomis lūpomis ir krūtimis, „gražuolę”. Kita vertus, chirurginiu metodu padidintos krūtys atrodo ir liečiasi taip pat natūraliai kaip ir gamtos dovanotos.

Procedūros atliekamos išsimokėtinai

Iki šiol buvo manoma, kad krūtų didinimas yra tik turtingų žmonių privilegija. Tačiau visagalis kapitalizmas nepaliko ir šios srities nepaliestos.

Šiandien, krūtų didinimas atliekamas ir išsimokėtinai. Todėl kiekviena moteris, dirbanti pagal darbo sutartį, gali gražiomis ir pūtliomis krūtimis džiaugtis jau šiandien, o mokėti dalimis jai patogiu grafiku ateityje.

Kita vertus, procedūrų kainos nėra drąstiškai padidėjusios nuo lito laikų. Todėl kuo toliau, tuo labiau jos yra įperkamos.

Pjūviai nesimato

Iki šiol jaunas mergeles mamos gąsdindavo, kad krūtų didinimo operacijos yra pavojingos, o randai lieka visam gyvenimui. Tai melas. Operacijos metu gali būti daromi trys pjūviai, t.y. pažastyje, po krūtimi arba spenelio alveolės vietoje. Spenelio srityje daromas pjūvis yra toks minimalus, kad beveik nematomas. Todėl visi specialistai garantuoja ir pacientai po operacijos patvirtina, kad pjūvių, randų arba raukšlių nelieka.

Pilnametystė ir populiarumas

Iki 18 metų formuojasi krūtinė. Todėl jos didinimas nėra rekomenduojamas. Dažniausiai ne tik dėl fiziologinių, tačiau ir moralių nuostatų, nesulaukusioms pilnametystės merginoms, krūtų didinimo operacija nėra atliekama. Tam tikrais, išskirtiniais atvejais, su tėvų ir globėjų leidimu, operacija gali būti atlikta.

Kita vertus, mados ir grožio etalonai keičiasi. Gražios krūtinės noras išlieka visada ir kiekvienos kartos atstovei. Jau kelis metus krūtų didinimas yra viena populiariausių operacijų, kuri kasmet Amerikoje atliekama beveik trečdaliui milijono pacientų. Ji populiarėja ir Europoje, Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *