Geriausi papildai sportui?

Papildai sportuiSporto salės rutina šiandien nebeapsieina be papildų. Gyvename labai sparčiu tempu, todėl kiekvienam svarbūs yra maksimaliai greiti rezultatai. Net einant į sporto salę tik dėl savo bendros savijautos ir sveikatos (o tokių žmonių nėra tiek daug, nes visi turi kažkokių konkretesnių tikslų) norima maksimaliai išnaudoti paskiriamą laiką ir pasiekti geriausių įmanomų rezultatų. Papildai sportui yra sveikiausias, priimtiniausias ir efektyviausias būdas padidinti treniruočių efektyvumą. Bet kokie sporto papildai yra geriausi? Kokius rekomenduotina pasirinkti?

Tai – klausimai, kurie kamuoja visus tik pradėjusias savo epopėją sporto salėje. Nereikėtų dėl to jausti jokios gėdos, nes suprantama, kad jūs tokių dalykų nežinote, jei niekada aktyviai nesinaudojote sporto sale arba naudojatės ja "natūraliai", nevartojant jokių papildų. Dabar visi treneriai sporto salėse išmano tai ir turi sukaupę nemažai žinių apie papildus sportui. Net patys sporto klubai turi savas sekcijas, kuriose prekiauja bent jau pagrindiniais maisto papildais. Todėl kylant klausimams visada galite nebijoti kreiptis arba į papildų pardavėjus sporto salėje arba į savo trenerį, kuris tikrai jums padės ir parekomenduos ne tik bendrus papildus, bet ir konkrečius prekės ženklus.

Jūsų pasirinkimas priklausys nuo jūsų prioriteto. Todėl yra praktiškai neįmanoma atsakyti į klausimą "kokie sporto papildai geriausi?" Labai sunku palyginti, pvz, baltymus ir energetikus, nes jų paskirtis yra visai kitokia. Bet galime išskirti dažniausiai pasirenkamus ir vartojamus, universaliausius, kurie yra plačiai paplitę ir plačiai naudojami.

Galima sakyti, kad baltymai arba proteinas yra dažniausiai pasirenkamas papildas lankant sporto salę. Kodėl suprasti nesunku, jei žinote, kad baltymai yra pagrindinė medžiaga iš kurios gaminamas raumens audinys. Daugiau baltymų – daugiau raumenų po treniruotės. O jei dietoje trūksta šios medžiagos, tai proteino papildai užpildys ir šitą spragą.

Populiarus pasirinkimas yra amino rūgštys. Baltymai yra sudaryti iš jų. Bet jei norite konkrečių amino rūgščių ir norite izoliuoto jų poveikio, tuomet vietoj bendrų baltymų galite rinktis konkrečias amino rūgštis (BCCA, ZMA ir t.t.).

Kreatinas yra kitas populiarus papildas sportuojantiems. Jis padeda raumens stipriau susitraukti, todėl sportuodami turėsite daugiau jėgos ir ištvermės. Tai yra natūrali medžiaga, todėl ji yra visiškai saugi ir daugeliui žmonių – labai efektyvi.

Kurie tarp šių papildų yra geriausi? Kaip ir rašėme – neįmanoma atsakyti į šitą klausimą. Bet jei nuspręsite pasidomėti plačiau ir galiausiai įsigyti juos, galime rekomenduoti šias parduotuves:

https://maistassportui.lt/
https://www.nutriwell.lt/kategorija/papildai-sportui/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *