Nauji butai Vilniuje su pilna ir daline apdaila – kas geriau?

Nauji butai VilniujeNauji butai Vilniuje stebina savo pasirinkimo galimybėmis – skirtingos kvadratūros, įvairiuose mikrorajonuose esantys butai, regis, yra pasiruošę prisitaikyti prie išrankiausių klientų poreikių. Renkantis būstą svarbu suprasti, kad tai yra ilgalaikė investicija, todėl būtina apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Priimant galutinį sprendimą, svarbu ne tik tai, kokio dydžio būstą pirksite ar kuriame miesto rajone jis stovės, bet ir tai, ar rinksitės namus su daline, ar pilna apdaila. Iš tiesų, nei vienas, nei kitas sprendimas nėra geresnis už kitą, todėl svarbu įvertinti abiejų galimybių privalumus ir trūkumus.

Nauji butai Vilniuje su pilna apdaila

Nauji butai su pilna apdaila, vienareikšmiškai, reikalauja didesnių pradinių investicijų. Vis dėlto, šiandien tai yra vienas dažniausių pasirinkimų, leidžiantis maksimaliai sumažinti jūsų rūpesčių bagažą. Pirkdami pilnai įrengtą būstą, galite į jį įsikelti per maksimaliai trumpą laiką. Jums nereiks sukti galvos dėl baldų paieškos, būsto apdailos sprendimų, samdyti darbuotojus ir laukti, kol naujieji namai bus tinkami gyventi. Kitaip sakant, jūs iškart sumokėsite visą kainą už naujus namus be papildomų išlaidų. Praktika rodo, kad dažnas pirkėjas, pirkdamas būstą su daline apdaila, neįvertina realios sumos, kurią reikės skirti įrengimui, todėl įkurtuvės nusikelia į ateitį ir pareikalauja nemenko galvos skausmo. Iš kitos pusės, pirkdami pilnai įrengtą būstą negalėsite sukurti jūsų svajonių namų viziją atitinkančių namų, kadangi reikės prisitaikyti prie jau esamų sprendimų. Be to, galbūt dalį įrengimo darbų galėtumėte atlikti savarankiškai, o tai leistų sutaupyti gana didelę išlaidų dalį.

Nauji butai Vilniuje su daline apdaila

Jei renkatės būstą su daline apdaila, namų įrengimui turėsite skirti papildomų išlaidų ir gana daug laiko. Vis dėlto, nauji butai Vilniuje su daline apdaila kainuoja mažiau, o daugelį įrengimo darbų, tikėtina, galėsite atlikti savarankiškai. Be to, neretai pirkėjai nori prisidėti prie namų įrengimo ir „kurti būstą savomis rankomis“. Sienų dažymas, baldų rinkimas ar spalvų derinimas daugeliui žmonių siejasi su išsvajotu laisvalaikio praleidimu.

Dar vienas svarbus privalumas yra tai, kad pirkdami būstą su daline apdaila, namus galėsite sukurti taip, kaip norėsite. Klasikinis ar modernus interjeras? Retro stilius ar skandinaviškas minimalizmas? Viskas priklauso nuo jūsų norų! Nors paprastai būsto įrengimas reikalauja gana didelių išlaidų, nepamirškite, kad priimdami ekonomiškus sprendimus, galite sutaupyti itin didelę išlaidų dalį, kurią skirtumėte būstui su pilna apdaila.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *