Nauji butai Vilniuje

Nauji butai Vilniuje šiandien pasirenkami vis dažniau, ir visai ne be reikalo – nauji butai turi tikrai nemažai pranašumų prieš senos statybos butus, taigi, kodėl nauji butai galėtų būti pačiu geriausiu sprendimu?

Nauji butai VilniujeVisų pirma, butas yra ilgalaikė investicija, tačiau pasirinkus senos statybos butą, jis ganėtinai nuvertėja, kol baigiama išsimokėti paskolą už butą. Be to, kai kurie bankai paskolos sumą skaičiuoja pagal tai, kokio senumo bus namas, kai bus baigta išsimokėti paskolą už butą. Taigi, bankai paprastai linkę suteikti didesnę paskolą tiems, kurie perka naujos statybos butus.

Nauji butai Vilniuje paprastai būna tikrai patraukliose vietose – džiugina ne tik vaizdas, matomas pro langą, bet ir susisiekimas labai patogus, o taip pat šalia galite rasti prekybos centrų ar institucijų, taigi, įsikurti naujos statybos bute tikrai palanku.

Įsigiję senos statybos butus po kurio laiko nori pasikeisti būstą, o tai užtrunka tikrai nemažai laiko – juk perkant butą tenka tvarkyti daugybę dokumentų ir formalumų, o tai tikrai užtrunka. Įsigiję naujos statybos butus su tokia problema susiduria kur kas rečiau, ir įsigyti dar naujesnį būstą norima tikrai retai.

Svarbu ir tai, kad naujos statybos butų išplanavimas yra kur kas patrauklesnis, ir tokiuose butuose keitimai daromi retai. Kas kita įsigijus senos statybos butą – gana dažnai norima sujungti virtuvę su svetaine, tualetą su vonios kambariu ir t.t. tai, žinoma, užtrunka tikrai nemažai laiko, be to, tai kainuoja papildomai.

Naujos statybos butai paprastai kainuoja brangiau nei senos statybos butai, tačiau naujos statybos butuose sąskaitos už šildymą paprastai būna kur kas mažesnės, taigi, ta kaina su laiku tampa vienoda, o dar dažniau -sumokėta didesnė suma už butą su laiku atsiperka.

Turbūt nereikia nė sakyti, kad senos statybos namuose gana dažnai genda liftai, dėl avarijų gali dingti vanduo ar elektra, o tai tikrai sudaro nemažai nepatogumų. Su tokiomis problemomis kur kas rečiau susiduria naujos statybos butų gyventojai.

Taigi, prieš įsigydami butą gerai apgalvokite, kokį rinktis: senos ar naujos statybos. Kaip matome, naujos statybos butai turi tikrai nemažai privalumų, taigi, gal tai galėtų būti geriausiu sprendimu ir jums?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *