Medinių namų privalumai

Jaukus ir šiltas namas dažnai asocijuojasi su mediniu namu. Tokios statybos medinių namų projektai leidžia suprojektuoti svajonių namą, kuris turi daug privalumų. Vis dėl to, jeigu svarstote galimybę statyti medinį namą, tai reikia žinoti ne tik privalumus, bet ir trūkumus.

Medinis namasEkologiškumas – vienas iš svariausių argumentų norintiems rinktis gyvenimą ekologiškai švariame name. Mediena yra švari medžiaga, kuri nedarys neigiamo poveikio tokiame name gyvenantiems žmonėms. Be to, reikia žinoti, kad tam tikra mediena, pavyzdžiui, pušis ir eglė, darys teigiamą poveikį ir psichinei sveikatai. Privalumai pastebimi ir tuomet, kai kalbama apie dulkes. Rąstiniame name nesikaups statinė energija ir nejudės dulkės taip, kaip yra paprastuose namuose. Tai labai svarbu visiems, kurie turi alergiją dulkėms ar augina mažus vaikus.

Šiais laikais vidaus apdaila kainuoja labai brangiai. Statant rąstinį namą galima daug sutaupyti vidaus patalpų remontui. Juk daugelis, kurie stato rąstinius namus nesirenka jokių vidaus apdailų, kurioms reikia glaisto, plokščių, dažų, tapetų ar pan. Galima palikti tiesiog rąstus ir tai bus puiki apdaila interjerui. Tokiu būdu daug sutaupoma vidaus remontui. Taip pat nemažai išlaidų tenka namo apšiltinimo medžiagoms. Statant medinį namą, to nereikia daryti. Kartais žmonės galvodami apie medinę statybą, galvoja, kad toks namas bus netinkamas gyvenimui žiemą, nes bus per šaltas. Iš tiesų reikia žinoti, kad mediena, kuri yra tinkamai išdžiovinta ir paruošta, puikiai tiks namo statybai ir bus tinkama gyvenimui žiemą. Be to, reikia paminėti ir dar vieną puikią savybę – sukaupiama šiluma, kuri tolygiai paskirstoma. Tai užtikrina tai, kad tokiame name bus iš tiesų labai šilta.

Tinkami medinių namų projektai leidžia suprojektuoti tinkamiausią namą, kuris tenkins jūsų poreikius ir lūkesčius. Tokios statybos namai pasižymi ir kitomis puikiomis savybėmis. Jeigu mūriniame name reikia įrenginėti brangiai kainuojančias ventiliacijos sistemas, tai statant rąstinį namą to tikrai nereikia, nes mediena yra tarsi kvėpuojanti medžiaga. Vyksta natūralus oro pasikeitimas per medienos rąstus. Taip pat tokiame name nereiks įsigyti nei oro drėkintuvo, nei oro sausintuvo. Jei mūriniuose namuose žiemos metu, kai yra įjungtas šildymas, tenka susidurti su nemaloniais pojūčiais, tai to išvengiama rąstiniame name. Tiek daug privalumų yra randama kalbant apie medinių namų statybą, todėl tai yra puikus pasirinkimas daugeliui, kurie nori malonios ir saugios namų aplinkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *