Mašinų lipdukų įvairovė

Jeigu dar nesate tikri, ar jums reikalingas automobiliu apklijavimas lipdukais, paskaitykite ir suprasite, ar atitinkate nors vieną grupę žmonių, kuriems tokių lipdukų reikia. Daug mašinų kasdien į kelius išrieda neturėdami jokio apklijavimo, o daliai tas apklijavimas būna natūralus dalykas. Važinėti galima visaip.

Kuriuos numato KET

Dengia automobiliusTaigi, kartais automobiliu apklijavimas yra tai, kas numatyta kelių eismo taisyklėse. Tarkime, mašiną vairuoja dar tik besimokantis vairuotojas, neturintis vairavimo teisių. Ką jam daryti, kad viskas gyvenime būtų gerai? Važiuoti su lipduku „M“ raide. Kai išsilaikai teises, tuomet tampi „klevo lapu“, nes kurį laiką mašiną būna būtina riboti tokiu lipduku, ir galiausiai su ja važiuoti lėčiau negu visi kiti eismo dalyviai. Taip pat lipdukas privalomas, kada važiuoji su „šipuotomis“ padangomis. Tuomet tavo stabdymo greitis tampa iš tiesų greitas ir tenka stabdyti labai greitai, įnirtingai tam, kas važiuoja už nugaros. Jeigu važiuoja tėvai su kūdikiu, jie taip pat mėgsta užsidėti apie tai įspėjantį ženklą, nors realiai tai nedaro jokios įtakos niekam kelyje. Taip pat ir važiuojant su invalidu, dedamas specialus ženklas. Tačiau pastarasis suteikia lengvatų: kartais leidžia važiuoti tam tikra juosta, o kartais leidžia statytis automobilį tam tikroje vietoje.

Reklaminiai

Populiarus ir reklaminis automobiliu apklijavimas. Mat daug kas savo mašiną traktuoja kaip važinėjantį reklaminį plotą. Nemažai žmonių tikrai nudžiunga, sužinoję, kad jie gali tiesiog važiuoti gatvėmis taip, kaip jiems patinka ir kartu reklamuoti savo paslaugas. Tai labai praverčia dideliuose miestuose, kur tenka ilgai grūstis kamščiuose. Tada apklijuota mašina yra kažkas tokio, į ką galiausiai ima kas nors žiūrėti. Visgi, kartais, kai beveik kiekviena šalia stovinti mašina būna apklijuota, atsiranda klausimas, ar tikrai verta tą daryti, jeigu jau akys raibsta nuo reklamų, tarsi Times NewsSquare.

Kiti atvejai

Paverčiantys mašinas specialios paskirties lipdukai taip pat yra naudojami. Šiaip dėl linksmumo žmonės klijuojasi įvairius užrašus ant automobilio, deklaruoja tokiu būdu pažiūras. Visgi didesnė dalis žmonių į mašiną žvelgia neasmeniškai ir nieko su ja nedaro.

1 komentaras

  1. Svarbu išmanyti KET reikalavimus, ir nebus bėdų, su lipdukais (mokinio ir naujo vairuotojo) ant automobilių. Regitros teorijos egzamino metu tokių klausimų neklausia, tačiau būtina pasiruošti visokiems atvejams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *