Mano medžioklės prekių kolekcija

Medžiokliniai peiliaiKai eilinį kartą per gimtadienį dovanų gaunu prekes medziotojams, aš nė kiek nesupykstu, nenusiviliu ir nepagalvoju „o ne, ir vėl“. Priešingai – kaskart apsidžiaugiu kaip mažas vaikas, nes vaikai žino, ko jie nori, žaislų. Taip ir aš visada su džiaugsmu priimu visas prekes medžioklei. Nesu toks medžiotojas, kuris vadintų save profesionalu. Veikiau esu mėgėjas, kartais labiau mėgstantis kaupti medžiotojų amuniciją, negu realiai eiti į tą medžioklę. Gal skamba keistai, bet taip jau yra. Panašiai, kaip ir tie fotografai, kurie užuot pasimokę meniško fotografavimo, perskaitę kokią nors knygą, tiesiog perka vis geresnę įrangą tarsi tikėdamiesi, kad tai padės jiems patobulėti ir padaryti geresnių kadrų. Dabar aš apžvelgsiu savo kolekciją, tačiau paminėsiu tik man asmeniškai įdomiausius ir galbūt svarbiausius reikmenis. Kai kurias prekes medziotojams jau esu netgi padovanojęs kitiems, kam jų iš tiesų reikėjo, nes supratau, kad pas mane stovi tik dėl grožio.

Peiliai

Peilių kolekcija yra bene didžiausias komplektas tos pačios rūšies prekių, kokias turiu. Daugiau turiu turbūt tik kojinių, bet jas ir keičiu dažnai. O mano medžioklinių peilių kolekcija išskirtinė tuo, kad kaip pas kokį valdovą, ji tiesiog stovi dailaus eksponato pavidalu, ir yra beveik nenaudojama praktikoje. Keista, ar ne? Tačiau taip būna tokiems žmonėms kaip aš, kurie mėgsta prisipirkti naujų daiktų, jais džiaugtis, tačiau realiai nepanaudoti.

Kuprinės

Žinoma, kurpinių gal net neverta vadinti medžioklės reikmenimis. Tačiau vien faktas, kad aš jas pirkau iš ten, kur vyrauja prekes medziotojams, sakyčiau, kad tai yra reikalavimą atitinkantys dalykai. Taigi, kuprines aš turiu tris. Viena yra tokia, kurią tikrai naudoju tik medžioklėje ir niekur kitur. Su antra aš apskritai keliauju ir tada, kai kažkur išsiruošiu į užsienį, ir net į kaimą mamos aplankyti. Trečioji yra kaip pas madingą merginą spintoje gulinti niekada nenaudojama, tačiau labai madinga rankinė. Taip ir ta mano kuprinė – labai funkcionali, labai draugų išgirta ir reklamos išliaupsinta, tačiau realiai niekada nenaudojama.

Šautuvas

Na, prisipažinsiu, kad šautuvų kolekcija geriausiai ir išduoda, koks aš medžiotojas esu. Nelabai veiklus, nelabai daug nušaunantis, nelabai daug medžiojantis. Šautuvą turiu tik vieną, ir dar tokį paprastą. Seniai pirktą ir tebeturimą. Gal ir reikėtų atnaujinti šitą sritį bei nusipirkti kažką daugiau, ar bent jau šitam pakeisti detales, tačiau vis nematau prasmės. Juk medžioju ne taip ir dažnai, o labiausiai man tiesiog nusipirkti naujų prekių medžiotojams ir jomis puikuotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *