Maisto papildai tik sportuojant?

Gydytojai vieningai sutaria, kad pilnavertė mityba yra pirmas žingsnis sveikatos ir ilgaamžiškumo link. Visgi, modernaus ir šiuolaikiško žmogaus gyvenimo ritmas yra beprotiškas. Susuka galvas lyg verpetas ir niekaip nesiderina prie pagrindinių sveikos mitybos taisyklių, todėl maisto papildai tampa būtinybe. Dažnai apie papildomus mineralus ir vitaminus galvoti pradedame tik peržengus sporto salės slenkstį, o veltui.

Fizinis aktyvumas

Pro parduotuvės lentyną su užrašu – maisto papildai – praeiname, net jeigu sporto salėje plušame du – tris kartus per savaitę. Kodėl? Juk net nesportuojančiam, tačiau fizinį darbą dirbančiam arba daug fiziškai judančiam žmogui maisto papildai sportui padeda palaikyti fizinį aktyvumą, tinkamą raumenų tonusą. Maisto papildai raumenims padeda greičiau atsistatyti po intensyvios treniruotės, net jeigu nesportuojate, tačiau dirbate fiziškai aktyvų ir sunkų darbą, Jūsų raumenynas pavargsta ir jam reikia tų pačių medžiagų.

Papildai sportuojantTikslas

Kita vertus, maisto papildai moterims arba vyrams gali pagelbėti numesti papildomus kilogramus arba naudojami maisto papildai masei padėti sukaupti daugiau raumeninės kūno masės.

Maisto produktai, kad ir kaip atidžiai renkami ar ekologiškai užauginami, negali užtikrinti visų reikiamų medžiagų. Nebent, jeigu nieko daugiau neveiktumėme, gyvenime, tik valgytumėme morkas ir kitus produktus. Visos lentelės ir statistikos yra skirtos statistiniam vidurkiui, tačiau ant Jūsų kėdės sėdi ne kokia ten šimtoji dalis, o žmogus iš kūno ir kraujo, su savo hobiais ir nemėgstamomis prievolėmis, gyvenimo būdu. Gydytojas negali tiksliai apskaičiuoti Jums reikiamo ir parduotuvėse gaunamo maisto kiekio, jis naudojasi bendromis gairėmis.

Gyvenimo būdas

Papildai leidžia užtikrinti visavertę mitybą, tačiau jie turi būti vartojami su mitybos specialisto konsultacijomis. Geriant maisto papildus, greičiausiai, teks atsisakyti pamėgtų, tačiau ne itin naudingų ypročių, tarkim, vyno taurės ar alaus, prie pietų stalo, skanėsto. Tai leis sutaupyti pinigus. Pigiau pardavinėjami internete maisto papildai skelbiu. Internete papildai lengvai surandami pagal regioną, tarkim, maisto papildai Klaipeda, maisto papildai kaune ir maisto papildai internetu

Svarbu. Nei vaistas – nei maistas: Naudojami gali būti tik iš anksto tinkamai parinkti papildai. Taip pat tik iš anksto pasikonsultavus su specialistais. Maisto papildai, jokiu būdu, nėra maisto pakaitalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *