Kur pakrauti elektromobilį? Pasirinkimas Lietuvoje

Tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kad elektromobilis Lietuvoje yra didelė inovacija ir neįmanoma atrasti žmogaus, kuris jau dabar naudotųsi tokia galimybe. Išties, yra lietuvių, kurie keliauja iš vienos vietos į kitą būtent elektromobiliais, kadangi tai ekonomiškesnis pasirinkimas. Elektromobilių įkrovimo stotelės http://www.altenergija.lt/elektromobiliu-ikrovimo-stoteles/ šiuo metu atrandamos ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau ir mažesniuose miesteliuose. Kuo daugiau žmonių išbandys galimybę keliauti švariau ir pigiau, tuo daugiau tokio tipo stotelių atsiras. Svarbiausia, kad iškilus poreikiui pakrauti savo transporto priemonę – internete galima rasti žemėlapį, kur patogiai išvardinta, kur yra įsikūrusios stotelės. Taigi, pagal esamą baterijos kiekį galite apsiskaičiuoti iki kurios Jums verta keliauti.

Kur Lietuvoje pakrauti elektromobilį?

Altenergija siūloma produkcijaElektromobilių įkrovimo stotelės Lietuvoje šiuo metu nėra labai paplitusio. Daugiausia gali džiaugtis didžiųjų miestų gyventojai, kadangi jiems suteikiamos galimybės pasikrauti transporto priemonę daugelyje vietų. Vos už kelis eurus galima nuvažiuoti šimtą kilometrų. Akivaizdu, kad norintys sutaupyti turėtų pasirinkti šį variantą. Tiesa, jeigu esate kiek mažesnės gyvenvietės gyventojas, tokiu atveju visada įkrovimo įrangą turėti ir naudotis galima namuose. Galima džiaugtis tuo, kad profesionalai prognozuoja, kad greitu metu elektromobiliai taip dažniausiai pasirenkama galimybe.

Kodėl verta įsigyti elektromobilį?

Kadangi Lietuvoje šio tipo transporto priemones turi tik pavieniai asmenys, gali kilti klausimas, ar verta įsigyti, kai nesuteikiamos patrauklios galimybės juo naudotis. Žinoma, elektromobilių įkrovimų stotelės Lietuvoje nėra labai paplitusios, tačiau galima džiaugtis tuo, kad tokia paslauga vis labiau plinta. Juolab, šis nepatogumas visiškai nublanksta atsižvelgus į tai, kad šio tipo transporto priemonė turi kur kas daugiau pliusų nei kad įprastas varikliu varomas automobilis.

  1. Šiuolaikiniai elektromobiliai sukurti taip, kad ilgai ir sėkmingai Jums tarnautų. Galite būti tikras, kad tai ilgalaikė investicija.
  2. Elektra varoma transporto priemonė visiškai nekenkia aplinkai. Tai pats ekologiškiausias pasirinkimas norint pasiekti konkrečią vietą.
  3. Kaip jau minėjome, naudotis elektromobiliu yra labai pigu. Jeigu norite keliauti pigiai, tokiu atveju tai puikus pasirinkimas.
  4. Transporto priemonės išlaikymas beveik nereikalauja jokių investicijų, kadangi mechanizmas labai paprastas ir jeigu iškils problemos – jas bus nesunku sutvarkyti.

Tiesa, nors šiuo metu nėra ypač daug kompanijų, kurios siūlo įsigyti šio tipo transporto priemonę, tačiau po truputį pasiūla didėja. Tai reiškia, kad svarbu įvertinti kuo daugiau kriterijų, kad pasirinkta transporto priemonė tikrai pranoktų Jūsų lūkesčius. Kadangi internete dar nėra ypač daug info lietuvių kalba, siūlome paprasčiausiai pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius gali pasiūlyti labiausiai tinkamą transporto priemonę. Juk ir pastarosios skiriasi tam tikrais kriterijais, kurie jums gali būti aktualūs.

Keliaukite pigiai ir tuo pačiu rūpinkitės aplinka, kurioje gyvenate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *