Krūtų didinimas: už ar prieš

Nors mūsų visuomenė kasdien vis labiau liberalėja, tebekyla klausimų dėl kai kurių kiekvieno žmogaus pasirinkimo, pritarti jam ar ne. Krutu didinimas yra vienas iš tų kritinių dalykų, kurie vieniems žmonėms patinka ir yra tikrai priimtini, o kitiems – visiškai nepatinka. Kadangi visuomenė vis dar turi nuomonę apie tai, ar krutu didinimas yra gerai, ar blogai, nusprendėme paklausinėti, ką žmonės mano. Savo nuomonę mums išsakė keli žmonės.

2 vaikų motina

Didesnės krūtys„Kol neturėjau vaikų, visą plastinę chirurgiją vertinau neigiamai. Viena draugė, kuri turėjo labai mažą krūtinę ir dėl jos kompleksuodavo jau koledže, pasidarė krūtų didinimo operaciją. Aš ją prieš tai atkalbinėdavau ir sakydavau, kam jai tie implantai. Bet ji sakė, kad negali į save tokią žiūrėti ir dėl to operaciją vis tiek darėsi. Ir štai, susilaukus antrojo vaiko, mano ir taip didelė krūtinė pasidarė tiesiog milžiniška. Man labai nepatinka, kaip ji atrodo, ir to negali pakeisti niekas kitas, tik chirurgija. Todėl staiga supratau, kad taip, kaip man išeitis yra krūtinės mažinimas, taip kažkam kitam yra reikalingas krutu didinimas. Todėl dabar nesmerkiu visiškai jokio žmogaus pasirinkimo, kiekvienas gali daryti su savo kūnu ką tik nori, jeigu tai neliečia kitų žmonių“, – sako dviejų vaikų motina.

Šokėja

„Dirbu viešumoje ir turiu visą laiką atrodyti puikiai. Darbas man yra ir pragyvenimo šaltinis, ir hobis. Šokėjų pasaulyje būna daug konkurencijos ir moterys stengiasi pakenkti viena kitai, kad tik priešininkė pasirodytų prasčiau. Visko būna. Ir suknelių prieš varžybas sukarpytų, ir bandymų nugirdyti. Tačiau tai, ką turi su savimi, niekas, jokios konkurentės neatims. Tavo kūno, ir tavo sugebėjimo šokti. Todėl aš ir stengiuosi turėti tokį kūną, kuris kalbėtų pats už save ir man nereikėtų bijoti pavyduolių. Kadangi visada turėjau itin mažą krūtinę, apie implantus visada pasvajodavau. O kai karjera susiklostė taip, kad dirbu viešumoje, supratau, kad reikia net neabejoti ir daryti, ką seniai esu sugalvojusi. Taigi, praėjus jau penkeriems metams po operacijos, jaučiuosi puikiai“, – sako šokėja.

Studentas

„Su žmona sukūrėme šeimą dar būdami labai jauni. Vaikų iki dabar neturime. Žmona pasidarė krūtų didinimo operaciją. Iš pradžių jos nepalaikiau, galvojau, kad tai pavojinga, kadangi patys esame medikai ir žinome, ką tai reiškia. Bet viskas pavyko be komplikacijų, ir dabar aš ir pats labai džiaugiuosi“ – sako jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *