Keltai ar lėktuvai?

Šiandien tikrai turime iš ko rinktis, kokia transporto priemone keliauti. Pasirinkimas tikrai platus: tai – ir lėktuvai, ir lengvieji automobiliai, autobusai, traukiniai bei keltai. Kiekvienas galime išsirinkti sau tinkamiausią būdą keliauti, nes kiekvienas keliavimo būdas turi savų privalumų bei trūkumų. Jau nuo seno esame pratę ilgesnius atstumus įveikti lėktuvu, tačiau šiandien vis labiau ėmė populiarėti ir kita transporto priemonė – keltas, taigi, kuris variantas yra palankesnis?

keltaiŽinoma, branginantys savo laiką, iš karto atsakytų vienareikšmiškai – geriausias pasirinkimas yra keliauti lėktuvu. Pasirinkus šią transporto priemonę per ganėtinai trumpą laiką galime atsidurti praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje, tačiau gana dažnai tenka pripažinti, kad kelionės lėktuvu kainuoja tikrai nemažai streso. Paskutiniu metu skrydžių bendrovės ėmė vis labiau riboti rankinio bagažo svorį, taigi, tenka gerokai pasukti galvą, kuriuos daiktus pasiimti, kad kelionė praeitų sklandžiai, o už viršytą bagažo svorį netektų susimokėti papildomai. Taigi, šiuo atveju keltai turi tikrai nemažą pranašumą – bagažo svoris pasirinkus šią transporto priemonę nėra ribojamas, taigi, galima pasiimti tiek daiktų, kiek tik jų prireiks kelionėje. Dar vienas patogumas yra tai, kad keliaujant keltu galima pasiimti ir lengvąjį automobilį – nuvykus į užsienį nereikės galvoti, kokią transporto priemonę pasirinkti.

Kalbant apie kainą, gana sudėtinga pasakyti, kas yra pigiau – keliauti keltu ar skristi lėktuvu, nes ir vienos, ir kitos bendrovės gana dažnai parengia specialius pasiūlymus keliauti už tikrai palankią kainą, kuriems atsispirti tikrai sunku, tačiau skrydžių laikas ne visada būna toks palankus, kaip norėtųsi. Ne visada galima rasti pigių skrydžio bilietų, kai norime apsilankyti vienoje ar kitoje šalyje, nes kai kurie jų organizuojami tik savaitės viduryje. Ne visada turime galimybę išvykti tomis dienomis, kai randame tikrai gerų pasiūlymų, ir tai būna mažų mažiausiai apmaudu. Pasirinkus kelionę keltu su tokia problema nesusiduriama, nes kelionės į kai kurias šalis organizuojamos kasdien arba beveik kasdien, taigi, tikrai galima išsirinkti sau palankiausią datą.

Jei nuspręsite keliauti lėktuvu su augintiniu, tai gali būti tikrai sudėtinga, o ir gyvūnui tai kainuos tikrai nemažai streso, nes jis bus atskirtas nuo šeimininko. Keliaujant keltu su savimi į kajutę galėsite pasiimti ir augintinį, taigi, jums neteks rūpintis, kur jį palikti.

Taigi, keltai tikrai turi nemažai pranašumų, ir, nors kelionė keltu užtrunka ilgiau, tačiau jūs su savimi galėsite pasiimti lengvąjį automobilį, augintinį, o taip pat ir tiek daiktų, kiek jums prireiks kelionėje, todėl komfortas tikrai garantuotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *