Kaip tirpo kilogramai

Penktadienį elektroninių svarstyklių parduotuvė, kurioje norėjau pirkti naujas svarstykles, man priminė nepaprastą kelią, kurį nuėjome drauge su draugėmis, kol sulieknėjome iki svajonės. Ne kiekvienam žmogui pasiseka turėti tokių gerų draugų, ir ne kiekvienam – su tais draugais dar ir siekti kažkokių nuostabių tikslų. Mums pavyko, nes dabar nė viena jau nebijome svarstyklių, esame laimingos ir galime pasidalinti džiaugsmu su kitais.

Sigita

Teisingos svarstyklėsPradėsiu nuo Sigitos, nes nuo jos ši kilogramų tirpinimo akcija ir prasidėjo. Ji susilaukė vaiko, o nėštumo metu, žinoma, svoris šoktelėjo tikrai aukštai. Tai reiškė, kad dabar jai atėjo laikas atsikratyti tų kilogramų, kurių ji nebenorėjo nešiotis kartu su savimi. Sakė, kad ant svarstyklių nelipa, nes žino, jog kai užlips – tai iškart ir turės pradės laikytis dietos ir naujo gyvenimo režimo. Kadangi yra taip, kaip ji sako, tai tenka ja patikėti ir pradėti galvoti apie tai, kad ir mes dažnai to paties vengiame. Svarstyklės ima atrodyti kaip priešas, kuris mus iš tiesų gali nugalėti. Taigi, visos kartu lipome ant svarstyklių. Sigita svėrė 85 kilogramus, o sulieknėti norėjo iki 65. Atsikratyti 20 kilogramų – nemaža užduotis, pareikalaujanti labai daug kantrybės. Tačiau ar ne daugiau pareikalauja gyvenimas su tais kilogramais? Jų neatsikračius, visą laiką vaikščiojant nepatenkintai, žinančiai, kad norėtųsi gyventi tikrai visai kitaip. Mes pamanėme, kad leisti sau gyventi taip, kad būtum laiminga, yra labai svarbu. Todėl šiuo metu Sigita jau džiaugiasi savo pasiekimais, svarstyklės rodo 15 kilogramų mažiau.

Aistė

Ji prisijungė, nes jau kelis metus nesėkmingai kovojo su svoriu. Kaip pati sakė – vis trūko palaikymo, kompanijos, kažko, kas padėtų prikelti valią, kai ši nutaria nusnūsti ir leidžia eiti naktį į šaldytuvą bei ten prisivalgyti. Valios turėjimas suteikia nuostabų jausmą, jog esi šeimininkė šio pasaulio, šio gyvenimo, savęs pačios. Tad Aistė pagaliau po dviejų metų nesėkmių leido sau išgyventi malonų supratimą, jog norint – svoris gali kristi, jis gali mažėti.

Jurga

Ji apsileidusi buvo pusę metų ir per juos atsiaugino tuos 7 kilogramus, kuriuos anksčiau buvo taip sėkmingai numetusi. Taigi, tereikėjo tik grįžti į senas vėžes ir vėl numesti tą svorį, kurio nebesinorėjo tampytis kartu bei matyti ant svarstyklių. Dabar Jurga jaučiasi labai graži, patenkinta savimi ir savo svoriu. Smagu ją tokią matyti ir norisi palinkėti, kad taip būtų ir ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *