Kaip teisingai pakuoti siuntą?

Pakavimo produktaiŠiuo metu siuntos siunčiamos dideliais kiekiais, todėl vis aktualesnis tampa klausimas susijęs su teisingu daiktų t.y. siuntinių pakavimu. Didelis asortimentas randamas apsilankius www.paperseal.lt interneto svetainėje. Pakavimui reikalingos priemonės tokios, kaip užspaudžiami maišeliai, dėžutės, burbuliniai vokai, popierius ir kt. padeda greitai išspręsti siuntinių pakavimo problemas. Juk dažniausiai prireikus siųsti siuntinį nerandame nieko, kas tiktų, todėl pravartu namuose visada turėti reikiamas priemones.

Norint tinkamai supakuoti siuntą reikia pradėti nuo to, kad turite įvertinti siunčiamos siuntos dydį ir rūšį. Pakuotė, kurioje bus siunčiami daiktai, turi būti nei per maža, nei per didelė. Kas nutiks, jei dėžėje bus sudėta per daug ar per dideli daiktai? Tokią dėžę bus sudėtinga uždaryti, dėl to bus deformuotas dėžės paviršius. Tokiu būdu supakuoti daiktai pervežant gali būti pažeisti, nes tiesiog dėžės paviršius neišlaikys ir plyš. O jeigu daiktai bus per maži, tai rizikuojama tuo, kad daiktai pervežant daužysis į visas laisvas puses, dėl to taip pat bus sugadinti. Tokiais atvejais reikia tinkamai įvertinti siuntinių dydį ir supakuoti į tinkamo dydžio dėžes. Dėžė turi būti ne per maža. Jei dėžė per didelė, tai galima į jos vidų įdėti užpildą, pavyzdžiui, suglamžytą popierių ir taip užpildyti tuščias erdves. Daiktų rūšis taip pat turi lemiamą reikšmę renkantis tinkamą pakuotę. Pavyzdžiui, dūžtančius daiktus reikia pakuoti itin atidžiai. Tinkama pakuotė bus burbulinis popierius arba kartono popierius. Įpakavus į tokį specialų popierių dūžtančius daiktus beliks pasirūpinti, kad dėžė būtų tinkamo dydžio t.y. labai svarbu, kad daiktai stabiliai būtų dėžėje ir nejudėtų pervežant. Be to, galima tokias siuntas pažymėti specialiais ženklinimais bei perspėti vairuotoją apie dūžtančius daiktus.

Kitas svarbus patarimas – įsitikinkite, kad pakuotė, nesvarbu ar tai dėžė, ar maišelis, ar popierius, nėra pažeisti. Ypatingai daug žalos gali pridaryti drėgmėje buvęs popierius ar kartonas. Net ir menkiausias kontaktas su vandeniu gali pažeisti kartono dėžę ar popierių, į kurį pakuosite daiktus. Pagalvokite, gal nedideliems daiktams pakuoti tiks užspaudžiami maišeliai ar burbuliniai vokai, kurie apsaugos ne tik nuo drėgmės, bet ir nuo išorinių pažeidimų. Renkantis pakuotę siuntoms, svarbu rinktis nepažeistą, o dar geriau naują pakuotę. Taip bus užtikrintas saugumas jūsų siunčiamiems daiktams. Persiųsti įvairias siuntas galima greitai ir paprastai, tačiau reikia nepamiršti užtikrinti to, kad jos saugiau pasiektų kelionės tikslą.

1 komentaras

  1. Taip šitas labai svarbu kad siunta pasiektų adresatą maksimaliai greitai. Aišku taip pat svarbu pasirinkti patikimą ir greitai dirbančią siuntų tarnybą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *