Kaip pasiruošti dantų implantacijai?

Dantų implantacijaDantų implantacijai puikiai visiems žinoma paslauga. Kol vieni asmenys tik svarsto ar verta ja pasinaudoti, tuo tarpu kiti džiaugiasi, kad vėl gali plačiai šypsotis ir nejusti jokio diskomforto bendraujant su žmonėmis. Dantų implantai kur kas labiau giriami nei kad protezai. Paprasčiausiai implantai labiau primena natūralius dantis, o juk to ir nori tie asmenys, kurie neteko nuosavų. Galiausiai, visa implantavimo procedūra yra gana paprasta ir atliekama tikrai greitai. Tai lemia, kad žmonės džiaugiasi paslaugomis ir jomis naudojasi. Juolab, Lietuvoje yra labai daug klinikų, kurios teikia tokio tipo paslaugas, taigi rekomenduojame įvertinti galimybes ir pasirinkti teisingai.

Dantų implantacija yra nesudėtinga procedūra. Žinoma, ji yra chirurginė, tačiau šiuolaikiniai specialistai yra tokie geri, kad jie tikrai nesunkiai atliks implantaciją ir asmuo gali nesibaiminti dėl kokių nors neigiamų poveikių.

Pirmiausia siūlome pasikonsultuoti su profesionalu, kurio darbas yra suteikti visą informaciją apie paslaugas. Dažniausiai viskas labai detaliai paaiškinama ir jeigu pacientui dar kyla klausimų – jis gali klausti. Tokiu atveju rekomenduojama susižinoti visas smulkmenas, kad pacientas tiksliai žinotų, kaip viskas bus atliekama ir ramiai galėtų laukti procedūros. Dantų implantacija nereikalauja, kad asmuo gulėtų ligoninėje ar panašiai. Jis turi ateiti nurodytų laiku. Prieš ateinant:

  1. Negalima vartoti alkoholio. Kadangi bus naudojami nuskausminamieji ir panašiai – rekomenduojama nevartoti alkoholio bent jau savaitę iki procedūros.
  2. Tuo pačiu tą pačią dieną, kuomet bus atliekama procedūra, nerekomenduojama rūkyti.
  3. Ateidamas pas gydytoja būkite pavalgęs valgykite įprastus pusryčius. Tiesa, rekomenduojama negerti kavos arba žalios arbatos.
  4. Tuo pačiu būtinai pasirūpinkite savo burnos higiena. Išsivalykite dantis, naudokite burnos skalavimo skysti.

Štai į šiuos gana elementarius dalykus reikia atkreipti dėmesį tuomet, kai keliaujate pas profesionalą. Dantų implantacija http://prodentum.lt/dantu-implantai/ bus atliekama gana greitai. Dažniausiai užtenka trijų apsilankymų, kad procesas būtų įgyvendinamas. Jeigu iškils kokios nors komplikacijos – viskas bus paaiškina ir informuota, kaip reikia elgtis tokiu atveju. Dantų implantai dažniausiai nesukelia kokių nors problemų. Visgi, kartais pasitaiko. Būtinai apie nemalonius pojūčius informuokite gydytoją. Jis rekomenduos kaip nuslopinti skausmą, taip pat išrašys reikiamus vaistukus. Žinoma, galite pasikliauti ir liaudies medicina. Labai padeda ramunėlių arbata. Ji nuramins dantų smegenis ir dažniausiai skausmas praeina. Jei praėjus porai dienų po atliktos procedūros vis dar jaučiate labai nemalonų jausmą – tokiu atveju kuo skubiau kreipkitės į gydytoją. Jis atsižvelgdamas į susidariusią situaciją pasistengs ją ištaisyti.

Dantų implantacijai nereikalauja, kad asmuo atidėtų savo darbus arba veiklas. Gyvenkite lygiai tuo pačiu rimtu, kaip ir iki procedūros. Kuomet viskas bus baigta – galėsite džiaugtis nuostabia šypsena ir nevaržomu komunikacijos džiaugsmu. Kadangi egzistuoja tokios patrauklios galimybės – susitvarkyti savo burnos ertmę yra tiesiog būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *