Kaip kurti interneto svetainę verslui

Internetinis puslapis versluiJeigu esate jaunas verslas, pats metas išsiaiškinti, kaip vyksta interneto svetainiu kurimas, ir susikurti saviškę. Tam, kad svetainės efektyvumas būtų tikrai didelis, reikia ne bet kaip atidaryti tinklaraštį, o paleisti tikrai apgalvotą portalą. Štai į ką reikėtų atsižvelgti.

Svetainės medis

Pirmas ir svarbiausias elementas visgi bus svetainės medis. Medis yra reikalingas tam, kad būtų galima orientuotis informacijoje, kurią jūs pateiksite. Internete tai turės tikrai labai aiškų vaizdą, tai bus tam tikri meniu ir iš jų išsiskleidžiantys antro ar net trečio lygmens meniu. Patarimas būtų toks: daryti viską taip, kad kiekvienas žmogus labai lengvai galėtų surasti tai, dėl ko atėjo į svetainę. Reikia labai logiškai apgalvoti, kokios turėtų būti struktūrinės svetainės dalys. Pirmiausiai galvokite, kas jūsų potencialus svetainės lankytojas. Jeigu manote, kad gali užsukti verslo partneriai, tuomet turite reprezentuoti save kaip sėkmingą įmonę, pabrėžti pasiekimus, tačiau nepamiršti ir socialinės atsakomybės svarbos (galima pateikti nuorodas į nuveiktus su parama susijusius projektus). Jeigu manote, kad į svetainę gali ateiti būsimi darbuotojai, tuomet reikia padaryti ir jiems skirtą vietą (gal skiltį „karjera“), ten aprašyti darbo pas jus galimybes, privalumus, įdėti prestižą atspindinčias ir malonų kolektyvą rodančias nuotraukas, taip pat paskelbti darbo skelbimus, jeigu tokių atsiras. Gal į svetainę ateis tiesiog vartotojai, norintys užsisakyti kažką iš jūsų ir taip tiesiogiai padidinti jūsų pelną. Tuomet tokių interneto svetainiu kurimas turėtų labai atsakingai pažvelgti į jūsų paslaugų bei produktų aprašymą, išdėstymą, jų gavimo ir užsakymo sąlygas. Nepamirškite, kad viena svetainė gali talpinti daug įvairaus ir skirtingiems adresatams skirto turinio. Jūs turite pagalvoti, kas dažniausiai užsuks į jūsų svetainę (tarkime, jeigu tai yra elektroninė parduotuvė, tai gal dažnai ateis pirkėjai), ir labiausiai ir pritaikyti pačiai didžiausiai auditorijos grupei, tačiau nepalikti „basomis“ ir kitų mažesnių auditorijų, jiems taip pat pateikti skiltis, kuriose būtų ieškoma informacija.

Tekstai

Geriau nerašykite tekstų patys, interneto svetainiu kurimas yra toks pats atsakingas darbas, kaip ir namo statyba. Jeigu kažką padarysite ne taip, plytą blogai padėsite, tai nukentės visas namas. Taip ir čia, tam, kad svetainė visa džiugintų ir būtų efektyvi, reikia profesionalių tekstų, kuriuos gali parašyti tam pasamdyti specialistai.

Dizainas

Dizaino tikrai nedarysite patys, tai savaime suprantama. Tačiau pagalvokite apie tai, kokio jums reikia. Jeigu orientuojate svetainę į vieną ar kelias adresatų grupes, tai atitinkamose skiltyse galite ir svetainę papuošti taip, kad patiktų tai paskirtajai tikslinei auditorijai.

1 komentaras

  1. O jei viskas atrodo labai painiai, būtų labai greiptis į specialistus, kurie jums viską aiškiai paaiškins ir dar sukurs svetainę, atitinkančią jūsų poreikius ir viziją. Jei nežinote kur kreiptis, siūlau šiuos savo srities profesionalus : https://www.hostpartner.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *