Kaip gauti greitąjį kreditą

KreditaiTurbūt jau kiekvienas lietuvis įsisąmonino, kad, jeigu reikia pinigų, padėti gali greitieji kreditai. Jų reklama nuolat transliuojamu per visus dėmesio reikalaujančius medijų kanalus: televiziją, internetą, radiją, lauko reklamą, spaudos maketus ir kitus dėmesį atkreipiančius kanalus. O kaip ir kam suteikiami greitieji kreditai? Štai trumpa instrukcija, kaip gauti greitąjį kreditą internetu.

Užsiregistruokite

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti – užsiregistruoti internete. Ne vienas skelbimas ir reklama skelbia, kad kreditai internetu visą parą suteikiami. Taigi, užsiregistruoti jūs galite iš tiesų bet kada, nes pagrindiniai veiksmai atliekami būtent internetu. O juk interneto niekas nakčiai neuždaro. Tačiau jūsų prašymas bus patenkintas tik darbo metu. Nesijaudinkite, tai ne valstybinis bankas, kuris dirba trumpai, lėtai ir visą laiką lydi spūstys bei eilės. Greitųjų kreditų teikimo bendrovės paprastai dirba tikrai palyginti ilgai. Tai gali būti laikas nuo 7 ryto iki 22 valandos ar kažkas panašaus. Pradėsite prašyti kredito – pamatysite. Tačiau registruotis pirmiausiai reikia internetu. Kaip tai nutinka? Jūs pasirenkate pinigų sumą, kurią norite uždirbti, tada užpildote registracijos forma. Paprastai ten reikia ne per daugiausiai užpildyti skilčių. Gal nurodysite savo vardą, pavardę, pajamas, asmeninius duomenis. Taip pat sutiksite su tuo, kad kredito teikimo bendrovė galėtų tikrinti įvairius resursus, susijusius su jūsų pajamomis ir mokumu.

Jūsų duomenų tikrinimas

Ką tai reiškia, tas sutikimas prie jūsų duomenų? Neišsigąskite, tikrai nieko baisaus, tik kelios standartinės procedūros. Pirmiausia, tai bus prisijungimas prie jūsų duomenų bazės SODROJE, mokesčių inspekcijoje, Creditinfo ir kitose panašiose institucijose. Kredito teikimo bendrovė turi įsitikinti, ar jumis galima pasitikėti, ar jums gali būti suteikiami greitieji kreditai internetu. Tam, kad galėtų įsitikinti, ji turi sužinoti, ar nesate šiuo metu kažkur kitur įsiskolinę, kokios yra jūsų oficialios pajamos, ar nesate pasižymėjęs kaip skolų grąžinimo vengiantis žmogus ir pan.

Paskola – jau jūsų rankose

Kai bus atliktas patikrinimas, su jumis vienu ar kitu būdu susisieks kredito teikimo bendrovės komandos nariai ir jums praneš sprendimą. Galbūt bus nuspręsta visiškai patenkinti jūsų prašymą ir tiesiog suteikti pageidaujamą kreditą. Gal bus siūloma jums kitokia, alternatyvi, mažesnė suma, atsižvelgiant į tai, kad galbūt jūsų pajamos yra nepakankamos norint grąžinti visą jūsų prašomą sumą. Jeigu neatitinkate reikalavimų (neturite jokių arba pakankamų oficialių pajamų, turite kitur per daug paskolų, pasižymite prastu grąžinimu), tuomet jums paskola nebus teikiama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *