Ką žiemą veikti pajūryje?

Žiema ir prie jūros yra žiema, tačiau Pajūrio terasos lankytojų ten sulaukia Palangoje ir šaltuoju metų laiku, mat jūra žmones traukia visais laikais. Ką visgi veikti Palangoje, jeigu ten užsibūsite ilgiau?

Kodėl žiemą reikia pasirūpinti geresne nakvyne

Pasidomėjus Pajūrio terasos veikla, kyla mintis, kad miestas visgi plečiasi. Atsiranda naujų gerų būstų ir galbūt ateityje, atvykus atostogauti į Palangą, nebereikės liūdėti dėl to, kad tenka nuomotis tik prasčiausią bobutės kambarį. Kuo daugiau gerų būstų atsiras, tuo visiems geriau. Taigi, žiemą reikia pasirūpinti vis geresne nakvyne. Apskritai, vasarą galima miegoti ir lauke. Tačiau žiemą komforto reikia daugiau: kad būtų šilti patalai, gražus kambarys, skanūs pusryčiai ir – idealu – SPA centras su pirtimis, kur galėtumėte labai smagiai ir šiltai išsimaudyti.

Apledėjusi jūra

Būstas pajūryjeKą veikti prie jūros žiemą? Pirmiausia – pasivaikščioti nuostabioje apledėjusioje pakrantėje. Jeigu pasiseks, jūra netgi užšals ir bus labai smagu ja kažkokį atstumą netgi paeiti. Žinoma, tokius dalykus daryti ryžtasi ne visi, nes reikia tam tiesiog turėti drąsos. Tačiau žiemotas, šerkšnuotas ir baltas jūros vaizdas visada yra geras dalykas.

Pušynas visada yra pušynas

Taip pat verta ir žiemą, ir rudenį, ir visu kitu metu tiesiog pailsėti pušyne. Galima čia pasivaikščioti, maloniai praleisti laiką tą darant. Galima to ir nedaryti, priklausomai nuo to, kokie orai. Jeigu lyja, o gal pusto, tuomet pasivaikščiosite tik minimaliai. Tačiau daugiau laiko galbūt norėsite leisti jaukiame kambaryje. Visgi verta pakvėpuoti jodo ir pušų sakų kvapu, nes tai geriausia inhaliacija plaučiams.

Nuostabieji saulėlydžiai

Taip pat galima visada pasimėgauti stebuklingu dalyku: saulėlydžiu prie jūros. Kaskart jis vis kitoks, kaskart jis nuostabus. Nepraleiskite galimybės, nes kitos galite ir neturėti. Eikite prie jūros ir ten palydėkite saulę, matykite, kaip ji įkrenta į užšalusią ar tiesiog siautulingą jūrą.

Kavinės ir barai, kurie veikia ir žiemą

Žiemą Palangoje nors ir ramu, tačiau vis tiek yra kavinių ir barų, kurie veikia net ir tokiu metų laiku. Taigi, tikrai galima leisti sau smagiai praleisti laiką net ir ten. Skaniai pavalgyti, paklausyti muzikos, išgerti vieną kitą stiklinę vyno ar kito skanaus gėrimo.

Ramybės uostas

Galiausiai – žiemą reikia mėgautis ramybe, taigi, tą ir padarykite. Ramiai ir jaukiai praleidę laiką Palangoje, tikrai pajusite, kaip grįžta jėgos bet kokiems kitiems darbams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *