Ką reiškia gėlių skaičius ir spalvos?

Nuo senų laikų gėlių dovanojimas turi ypatingą reikšmę, o tinkamai parinktos spalvos ir skaičius gali perduoti tam tikrą informaciją gėlių gavėjui. Šiuo metu gėlės į namus Klaipėda pristatomos greitai ir patikimai, todėl nebereikia blaškytis po parduotuves ar gėlių salonus ieškant patinkančios puokštės. Taip pat gėlės internetu užsakomos paprastai ir neišėjus iš namų. Kaip supratote nebeturite pasiteisinimo, kad neturėjote laiko užvažiuoti į gėlių parduotuvę ir nupirkti gėlių. Didžiausias sunkumas – išrinkti tinkamas gėles.

Gėlių puokštėRenkantis kokias gėles dovanoti, reikia pradėti nuo tinkamo gėlių skaičiaus parinkimo. Paprasta taisyklė, kuria reikia visiems vadovautis – lyginis skaičius gėlių tinkamas laidotuvėms, o nelyginis visomis kitomis džiugiomis progomis. Taip pat galima rinkti gėlių skaičių pagal simboliką, pavyzdžiui, jei dovanosite tris gėles, tai simbolizuos pagarbą, penki – pripažinimą. Norint prisipažinti meilėje tinkamas gėlių skaičius – septyni. Devyni turi dievinimo reikšmę. Neretai dovanojamos gėlės po vieną. Toks skaičius reiškia išskirtinumą.

Kai žinote, koks gėlių skaičius tinkamas dovanoti, reikia išrinkti ir tinkamą spalvą. Gėlių spalvų paletės tikrai gausios įvairių spalvų bei atspalvių, todėl ir reikšmių yra labai daug. Pačios svarbiausios gali būti įvardinamos, kaip, pavyzdžiui, raudona, kuri simbolizuoja meilę ar aistrą. Rožinė – įsimylėjimas arba giminiška ar tėviška meilė. Norite įteikti gėles, kurios simbolizuos šeimą ir ištikimybę? Rinkitės mėlynas gėles. Nekaltumas ir tyrumas išreiškiamas baltos spalvos gėlėmis. Kiekviena spalva simbolizuoja tam tikrus jausmus. Spalvų ir atspalvių yra labai daug, todėl visų neverta vardinti, o norėdami sužinoti ką kokia spalva simbolizuoja – galite sužinoti patys.

Įvairios gėlės internetu parenkamos ne tik pagal spalvas, bet ir pagal tai, kas tas gėles gaus. Vyrams gėlės dovanojamos retai, tačiau pastebima, kad dabar įteikiamos vyrams gėlės ne tik gimtadienių progomis, bet ir vardadienių metu, vyrų dienos proga ar tiesiog norint priminti, kad senai dovanojo gėlių mylimai moteriai. Taigi, vyriškos lyties atstovams tinkamos tokios gėlės kaip rožė, gvazdikas, amarylis. Visai kitoks pasirinkimas bus, kai norėsite įteikti gėles moteriai. Joms tinkamos įvairios gėlės: rožės, orchidėjos, lelijos, bijūnai, astros, rugiagėlės, tulpės ir t.t. Kaip sužinoti ką pirkti? Paprasčiausia yra tiems, kurie žino ką mėgsta. Jei nežinoma, kokias gėles mėgsta moteris, tai beliks spėlioti. Galima dovanoti tokias universalias gėles, kurios tinkamos įvairiomis progomis ir metų laikais, pavyzdžiui, klasika tapusios raudonos spalvos rožės. Tereikia gerai apgalvoti ir išsirinkti tinkamiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *