Ką reikia žinoti apie baldus?

Šiuo metu baldų pasirinkimas yra labai didelis, o įvairūs gamintojai siūlo įsigyti jų baldus skirtus skirtingiems kambariams ir patalpoms. Baldai gali būti perkami baldų parduotuvėse, arba gaminami pagal užsakymą, pavyzdžiui, https://currus.lt/ interneto svetainėje galima apie tai sužinoti daugiau. Kuo skiriasi baldai, kurie gaminami pagal užsakymą ir, kurie jau pagaminti.

Baldai, kurie parduodami parduotuvėse vadinami standartiniais baldais. Jie gaminami pagal tam tikrus standartus, tačiau jie gali būti netinkami tiems, kurie turi mažas erdves ar nori išskirtinių baldų. Pavyzdžiui, virtuvėse dažniausiai netinka standartiniai baldai, kai jie reikalingi naujos statybos būstuose. Tuo tarpu senos statybos butuose standartiniai baldai skirti virtuvei dažniausiai tinka, nes gaminami pagal tokius išmatavimus, kurie daugeliui tikdavo.

Jaukūs baldaiTuo tarpu nestandartiniai baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Tai reiškia, kad pirkėjas turi surasti įmonę, kuri gamina baldus ir įmonės darbuotojai atvykę į namus siūlo galimus baldų variantus. Jei klientui tinka pasiūlymas, tai vyksta matavimo darbai ir vėliau parengiamas baldų projektas. Klientas turi galimybę rinktis tinkamas medžiagas ir spalvas. Pagaminti baldai atvežami ir atliekami baigiamieji surinkimo darbai.

Pirkėjus labiausiai domina skirtumai tarp šių dviejų pasirinkimų. Labai svarbu suprasti, kad kartais tiesiog nėra išeities ir reikia rinktis baldus, kurie gaminami pagal užsakymą, nes standartiniai netinka. Visais kitais atvejais reikia galvoti, kokio interjero ir patogumo norite, nes baldai pagal užsakymą būna priderinti prie interjero ir patogumas jais naudotis bus daug didesnis, nei bandant pritaikyti standartinius baldus. Vis dėl to yra esminis skirtumas. Tai – kaina. Nestandartiniai baldai dažniausiai būna brangesni, nei iš tų pačių medžiagų pagaminti standartiniai, nes brangiau kainuoja darbas, juk baldai bus pritaikyti prie patalpos ypatumų. Kitas skirtumas – laikas per kurį turėsite baldus. Perkant standartinius baldus, dažniausiai iškart juos galite parsivežti ar užsakyti į namus, o užsakant nestandartinius baldus vyks matavimo, projektavimo darbai, gamybos ir surinkimo darbai. Taigi, nestandartinių baldų reikės ilgiau laukti, o standartinius galėsite iškart surinkti ir turėti.

Kiekvienas pirkėjas turi gerai pagalvoti, kas jam svarbu norint turėti baldus savo namuose. Vieniems rūpi baldų ergonomiškumas ir patogumas. Kitiems reikia vientiso interjero. O dar kitiems svarbu, kad kaina būtų kuo mažesnė ir baldas atliktų pagrindinę savo funkciją. Pagal pirkėjui svarbius kriterijus reikia pasirinkti ar norite gaminamų baldų, ar tiks paprasti iš parduotuvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *